کمک به فتنه‌گران با عملکرد وزارت علوم

دبیر دفتر تحکیم وحدت با بیان اینکه عملکرد وزارت علوم اگرچه در راستای فتنه نیست ولی به این جریان کمک می‌کند، گفت: مسئولان دانشگاه‌ها باید با کسانی که مراسم قانونی را به هم می‌زنند و تنش ایجاد می‌کنند برخورد کنند.

ادعای دروغین دموکراسی در آمریکا

دبیر دفتر تحکیم وحدت با بیان اینکه آمریکایی‌ها فقط ادعای دموکراسی دارند، گفت: مشارکت پایین مردم آمریکا در انتخابات، نشان از بی‌اعتمادی آنها نسبت به سردمداران این کشور دارد.

مسئولین به تریبون‌های یکطرفه در دانشگاه معتقدند

مسئولین در دوره انتخابات به دنبال وعده دادن هستند، گوش شنوا می‌خواهند و دانشجویان بهترین ناقلان این وعده‌ها به جامعه‌اند. اما چند ماه پس از روی کارآمدن و زمان گزارش عملکرد‌دادن از آن وعده، دیگر تمایلی به حضور ندارند و محافظه‌کار می‌شوند. برخی مسئولان برای حضور در دانشگاه به دنبال سالن همراه می‌گیرند. یعنی سالنی که تشویق‌شان کند و با آنها همراهی کند. این تصور اشتباهی است.

ایران امروز کشور خمینی و خامنه‌ای است نه فتحعلی‌شاه

آنچه که امروز ما پیامش را برای دنیا مخابره می‌کنیم این است که هیچ کس با زبان تحقیر نمی‌تواند با ایران صحبت کند و جمهوری اسلامی ایران امروز به کشورها اجازه تحقیر را نمی‌دهد و همچنین به هیچ کشوری اجازه نمی‌دهد بدون هماهنگی با مقامات کشور به خاک ما ورود پیدا کند چه برسد بخواهد با اهالی فتنه دیدار کند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.