دیپلماسی مقتدرانه‌ای که نتوانست برای وزیر دیپلمات ویزا بگیرد

پر واضح است که دستگاه دیپلماسی دولت یازدهم باید تغییراتی را در شیوه تعامل مقتدارنه(!) خود با کشورهای دنیا اتخاذ کند و فاجعه منا نیز ضرورت این تغییر را بیش از پیش نمایان می کند. نکته عجیب دیگر این است که چرا دولت یازدهم از زمان آغاز به کار از ظرفیت جنبش عدم تعهد که ریاست این دوره آن را برعهده دارد؛ بهره ای نبرده است؟

جنتی سخنران افتتاحیه نمایشگاه مسکو

بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مسکو چهارشنبه این هفته با حضور ناریشکین رئیس مجلس روسیه و علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز به کار می کند.

ممیزی کتاب در همه کشورها هست

سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از قطعی شدن حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون فرهنگی وی در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب مسکو خبر داد. ایران امسال کشور میهمان ویژه این نمایشگاه است.

مخالفت با حذف نام «فجر»

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتقاد از رواج آنچه «پدیده بسیار زشت ازدواج سفید» نامید و نام بهتر آن را ازدواج سیاه دانست، تاکید کرد: خطر جدی که من در جامعه احساس می‌کنم، انحطاط اخلاقی است.

گفتگو با پسر آیت‌الله جنتی در کارگاه نجاری‌اش

قد و قیافه و حتی لحن صدای پسر، همانند پدر است. گویا احمد جنتی ۳۰سال جوان تر شده است. حسن آقا سرزنده و غبراق کار می کند، از پدر با نام «حاج آقا» و از برادر با نام «علی آقا» یاد می کند.

سوال از وزیر ارشاد در صحن علنی مجلس

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی طرح سوال از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را در صحن علنی مجلس قطعی عنوان کرد.

حاشیه‌های وزارت ارشاد از متن بیشتر است

علی جنتی گفت: اجرای کنسرت مشترک چین و ایران سرآغاز ورود گروه‌های موسیقی مختلف و ارکسترهای خارجی به کشورمان است. اتفاقا بر همین اساس هم در آینده ای نزدیک ارکستری معتبر از کشور آلمان برای اجرای برنامه به تهران سفر می‌کند.

کشف حجاب، ابتذال و کلمات رکیک در تئاتر

واقعیات متن و پیرامون تئاتر نوعی وادادگی مایوس کننده را القا می‌کند اما در واقع آنچه درحال اتفاق افتادن است ریشه در تفکر و رویکردهای مدیران ارشد هنری از جمله معاون هنری وزارت ارشاد دارد

حمایت‌ دولت از رسانه‌های نور چشمی

اخیرا در شورای عالی اطلاع‌رسانی به آقای نهاوندیان عرض کردم اگر انتظار دارید در برابر هجمه‌هایی که عناصر خارجی و برخی خبرگزاری‌ها و مطبوعات داخلی انجام می‌دهند و ناعادلانه دولت را مورد هجوم قرار می دهند، ایستادگی شود، باید به رسانه‌های همراه دولت کمک کنید.

روایت وزیرارشاد از توافق هسته‌ای

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و عضو کابینه دولت یازدهم اعلام کرد از بین هزار نفر از شخصت‌های حقیقی که در لیست تحریم‌ها بوده‌اند ۸۰۰ نفر از این لیست خارج شدند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.