یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

اكبر عبدي در تركيه ماندگار نيست!

روز گذشته خبرگزاري ها به نقل از خبرگزاري آناتولي تركيه، خبر دادند كه اكبر عبدي در گفت و گو با رسانه هاي اين كشور اعلام كرده است كه مي خواهد در تركيه مقيم شود.

روایت مستندسازان عاشورا در سینماحقیقت

رونمایی از کتاب «واقعه در قاب» به قلم احمد طالبی‌نژاد، یکی از برنامه‌های ویژه هشتمین دوره جشنواره سینماحقیقت بود که عصر دیروز در سینما فلسطین به انجام رسید، کتابی که به روایت مستندسازان از واقعه عاشورا و آئین‌های مرتبط با آن پرداخته است.

علی معلم: افسوس همه عمر دیر رسیدیم

معلم پخش «سفر سنگ» را از تلویزیون مثبت ارزیابی کرد و گفت: اساسا نیاز داریم فیلم‌های شاخص حتی آنهایی که در زمان گذشته ساخته شده‌اند، پخش و بررسی شوند. ما در دهه 70 برنامه «سینمای اندیشه» را در تلویزیون داشتیم که در آن فیلم‌های مطرح اوایل انقلاب را نمایش دادیم و نتیجه خوبی هم گرفتیم.

علی حاتمی؛ مردی همیشه ماندگار

زنده‌یاد علی حاتمی یکی از چهره‌های شاخص هنر ایران بود که تأثیری ماندگار بر سینمای ایران گذاشت و همواره آثاری خاص با مولفه‌های سینمای ملی خلق کرد.

ابراز تأسف محمدعلی کشاورز از تغییر نام شهرک «علی حاتمی» به «غزالی»

بازیگر فیلم‌های «مادر»، «دلشدگان»، «کمال‌الملک» و «هزار دستان» از جمله آثار زنده یاد «علی حاتمی» از تغییر نام شهرک علی حاتمی به غزالی ابراز تأسف کرد.

“هزاردستان”هرگز تکرار نشد

مجموعه تلویزیونی “هزاردستان” به کارگردانی زنده‌یاد علی حاتمی یکی از مجموعه‌های ماندگار تلویزیون است، مجموعه‌ای که سال 1367 از شبکه یک پخش شد و روند تولید مجموعه‌های تاریخی را تحت تاثیر قرار داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.