مایلی‌کهن در کدام بند زندان تحمل‌کیفر می‌کند 

با توجه به انتقال محمد مایلی‌کهن مربی فوتبال کشورمان به زندان اوین این سوال مطرح می‌شود که این فرد در کدام یک از بندهای زندان اوین تحمل کیفر می‌کند.

بدهی پرسپولیس معادل یک سال یارانه مردم خرمشهر

جالب است بدانید که مبلغ بدهی باشگاه پرسپولیس معادل یارانه یک سال کل شهری با جمعیت حدود ۱۳۰ هزار نفر (خرمشهر، مرند، شهرضا، میاندوآب، بندر انزلی، یاسوج و جیرفت و …) است.

رمان زندگی علی دایی نوشته می‌شود

چیستا یثربی نویسنده و کارگردان تئا‌تر از نگارش رمانی درباره علی دایی به سفارش یونیسف خبر داد.

دایی، قلعه نوعی، پیروانی و … شهروندان آمریکا!

رخی فوتبالیست ها که در کمتر از چند سال فعالیت ورزشی از نظر مالی به سطح ایده آل می رسند اقدامات خود را برای کسب اقامت آغاز می کنند و پس از طی کردن پروسه چند ماهه راهی ایالات متحده می شوند.

مشایی برکنار شد

شماره‌های قبلی: شماره اول / هفته اول مرداد شماره دوم / هفته دوم مرداد شماره سوم / هفته سوم مرداد شماره چهارم / هفته چهارم مرداد شماره پنجم / هفته سوم شهریور شماره ششم / هفته چهارم شهریور شماره هفتم/ هفته اول مهر شماره هشتم / هفته اول آبان شماره نهم / هفته دوم آبان […]

چه کسی چه چیزش را می‌فروشد؟

آمدیم و فردا پس فردا مملکت به مشکلی برخورد و نیاز شدید به پول پیدا کردیم و قرار شد آقایان با توجه به این رفتار آقای رییس جمهور، همراه و همگام با ایشان دست به فروش مایملک خود بزنند؛ حتی این الگو می تواند در کشورهای خارجی و توسط سران ممالک دیگر هم اجرا شود. این که چه کسی چه چیزی را می فروشد، موضوع بحث ماست

هفته‌نامه روزنامه: منشور کوروش را لولو خواهد برد!

دکتر محمود احمدی نژاد در مراسم رونمايي از منشور کوروش و در حضور سفير انگليس گفت: منشور کوروش را لولو خواهد برد!

آقای ضرغامی چقدر حقوق می‌گیری؟

اگر دختری نوجوان در یکی از روستاهای پشت کوه های کهکیلویه، جایی که اسمش را هم نشنیده ای یک وقت به خاطر سرماخوردگی جان داد، چون پدرش پول خرید دارو و لقمه نانی برایش را ندارد که کمی بیشتر در این دنیای آدم های مهم بماند، این که نمی شود خبر!

تنها تفاوت مهم رفتگر با فوتبالیست میلیونی

چرا عادل در هیچ زمانی نپرسید اقای دایی آن موضوع قرارداد پیراهن تیم ملی چه شد؟ یا چرا باید 800 میلیون بابت نرفتن به جام جهانی شما بگیرید؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.