مردم منتظر ارزان کردن دولت نباشند

وزیر اقتصاد با بیان اینکه زمانی تحریم ها برکشور اعمال شد که کشور در شرایط وابستگی به منابع نفتی و خارجی بود، افزود: ساختار اقتصادی بیمار کشور که قبل از انقلاب به ارث رسیده بود در کنار سیاستهای نامناسب و عدم تعادل در سیستم اقتصادی باعث شده بود که وابستگی کشور به نفت افزایش پیدا کرده بود در این شرایط واردات شدت گرفت و تولید کاهش پیدا کرد.

طیب نیا: نوسانات بازار ارز کوتاه مدت است

درحالی که نرخ ارز در بازار آزاد طی روزهای اخیر مدار صعودی را پیش گرفته و رکوردهای تازه ای را به ثبت رسانده است، وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: نوسانات بازار ارز کوتاه مدت است.

آخرین وضعیت استیضاح آخوندی

محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز آخرین وضعیت مهمترین درخواست‌های استیضاح مطرح شده در مجلس را تشریح کرد.

قول مالیاتی طیب‌نیا به فعالان اقتصادی

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران از مذاکره با وزیر اقتصاد درباره پیش شرط‌های دسترسی به حساب‌های بانکی مردم برای اخذ مالیات خبر داد.

۶ محور استیضاح وزیر اقتصاد

موسی‌الرضا ثروتی گفت: در خصوص موسسه میزان تا به حال ۴ تذکر به رئیس جمهور و ۵ تذکر به وزیر اقتصاد داده ام علاوه بر این تذکراتی هم به رئیس کل بانک مرکزی دادم اما هنوز مشکلات حل نشده است.

احتمال افزایش سن شرکت در انتخابات خبرگان

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: من قبول دارم که آقای طیب‌نیا از وزیران زحمتکش و پر تلاش دولت است اما قرار شده در خصوص استیضاح، ایشان با دوستان صحبت کرده تا همکاری‌ها در این زمینه بیشتر شود.

«آوار اقتصادی» بر «دوش وزیر»

علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصاد و دارایی، دارای بیشترین رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی بود. اما با همه این‌ها حالا او از سوی مجلس سه کارته شده است و بیش از 10 نفر تقاضا استیضاحش را مطرح کرده‌اند.

طرح استیضاح طیب‌نیا در راه کمیسیون

یکی از طراحان استیضاح وزیر اقتصاد از جلسه مشترک طراحان با رئیس کل بانک مرکزی، وزیر اقتصاد و وزیر کشور برای بررسی راهکارهای حل مشکلات ناشی از موسسه میزان خبر داد.

چرا وزیر اقتصاد سه کارته شد؟

احساس اکثر نمایندگان که بنده نظر آنها را متوجه شدم این بود که رفتار آقای وزیر همراه با نوعی کبر و غرور است. غافل از اینکه کسی که از نمایندگان رأی بخواهد نمی تواند خاضع نباشد.

وقتی مجلس آچمز می‌شود!

سه کارته شدن وزیر اقتصاد دولت تدبیر و امید توسط نمایندگان مجلس نهم، سبب ساز زنده شدن تردیدها، ابهامات و سؤالات جدی درباره طرح مجلس هشتم درباره سه کارته شدن وزرا شد، طرحی که با حمایت قاطع لاریجانی در سال 87 تصویب شد ولی حوادث روز گذشته نشان داد مجلس با این طرح خود را آچمز کرده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.