همبستگی انقلابی

با اعتراض جریان انقلابی و حمایت امام جمعه، سخنرانی علی لاریجانی در روز ۲۲ بهمن کرج لغو شد

روایت کاریکاتوری مازیار بیژنی از وی آی پی نشینان هیئت

«قصه عزاداران وی آی پی، جایگاه های خاص، علم کشان انقلاب»
به قلم مازیار بیژنی

مجلس کجای کار است؟

در بند الف تبصره ۱۲ بودجه سال ۱۳۹۶بین دو کلمه حقوق و ثابت در لایحه پیشنهادی دولت “ویرگول” بوده که معنای جمله را کاملا تغییر میدهد اما مشخص نیست چگونه این ویرگول در متن نهایی حذف شده که این تغییر موجب میشود با تفاوت مفهوم ادبی جمله، مزایای مادام العمر نجومی مدیرانی که در مقامات مذکور در ماده ۷۱ هستند حذف نشود!

از علی لاریجانی و دختر صفدر تا مرزوق الغانم+کلیپ

سالها لکنت زبان جدی ایران در حمایت آشکار از آرمانها و ارزشهای انقلاب در جهان به وضوح مشهود است که میتوان ریشه آن را در چرخش گفتمان جمهوری اسلامی جستجو کرد. حالا دیگر ایران به عنوان خط مقدم دفاع از آرمان قدس شناخته نمیشود، لااقل قضاوت بخش عمده افکارعمومی جهان این است

مسئولین به میان مردم بیایند و خود را در مقابل نقد بدون سانسور و گزینش نشده مردم قرار دهند.

مصاحبه قسط با محمد جواد معتمدی نژاد دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی به مناسبت پیام رهبر انقلاب به جنبش دانشجویی در شش هشت ۸۱

لاریجانی همه تفاهمات دیشب را زیر پا گذاشت

علی‌اصغر زارعی با اشاره به جلسه شب گذشته فراکسیون اصولگرایان و رهروان با دبیر شورای عالی امنیت ملی، گفت: در این جلسه آقایان زارعی، زاکانی، جلالی و بروجردی و شمخانی حضور داشتیم.

چشمان اشکبار نمایندگان ملت / لاریجانی مهم‌ترین پرونده ملی کشور در عرض ۲۰ دقیقه بست

پس از تصویب جزئیات ماده واحده طرح یک فوریتی اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در قبال اجرای برجام، تعدادی از نمایندگان اصولگرای مجلس نسبت به اقدام رئیس مجلس بر عدم مطرح شدن پیشنهادات طرح مذکور به شدت انتقاد کردند و با صدای بلند در صحن علنی انتقاداتشان را اعلام کردند.

مشروح سخنان موافقان و مخالفان «طرح اقدام متناسب دولت در اجرای برجام»

نماینده تهران در مجلس در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: اگر قانون مهم بود و دولت می‌خواست به قانون عمل کند، خطوط قرمز ترسیم شده توسط مقام معظم رهبری را رعایت می‌کرد، اگر قانون مهم بود، دولت به قانون الزام به حفظ حقوق و دستاوردهای هسته‌ای عمل می‌کرد، اگر قانون مهم بود دولت لایحه برجام را به مجلس ارائه می‌داد.

سیاستمدارانی که در اینستاگرام صفحه دارند

رشد و گسترش شبکه‌های اجتماعی در چند سال اخیر و همچنین ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فرد این شبکه‌ها به لحاظ تسهیل و تسریع برقراری فرآیند ارتباط، موجب شده است تا سیاستمداران همچون سایر اقشار جامعه به فعالیت در این شبکه‌ها روی بیاورند.

مشروح گزارش سعید جلیلی به مجلس در سال ۹۱

بررسي مذاكرات مجلس نشان مي دهد قبل از روي كار امدن دولت حسن روحاني، تيم لاريجاني و همفكران او در مجلس از جليلي خواسته اند تا در مذاكرات هسته اي فقط در چارچوب ان پي تي مذاكره كند. در خرداد 91 سعيد جليلي براي ارائه گزارش از روند مذاكرات به مجلس مي رود. پس از گزارش سعيد جليلي چند تن از نمايندگان تذكراتي به او مي دهند كه عينا به نقل از مشروح مذاكرات مجلس نقل مي شود که بازخوانی آن‌ها این روزها خالی از لطف نیست.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.