چرا کاردار عربستان را اخراج نمی‌کنید؟

نماینده مردم تهران در مجلس طی یادداشتی اعلام کرد «امروز طی نامه‌ای به رئیس جمهور که تعدادی از نمایندگان آن را امضا کرده‌اند، خواستار ارائه گزارش اقدامات انجام شده در رابطه با تجاوز پلیس ملعون عربستان به دو نوجوان ایرانی شدیم.»

سناریوی «بازی‌ در دو نقش» تکرار می‌شود؟

امیر توانا_سناریوی «بازی در دو نقش» زمانی به اوج رسید که امیرفرشاد ابراهیمی پس از گذشت ۸ ماه با وساطت رئیس‌جمهور وقت از زندان آزاد شد و شیرین عبادی و محسن رهامی وکیل خودخوانده دانشجویان در حادثه کوی دانشگاه، وکالت کسی را پذیرفتند که یکی از متهمان حمله به دانشجویان و مهاجرانی و عبدالله نوری بود!

واکنش انجوی‌نژاد به حاشیه‌سازی مطهری

روش برخورد با خیلی ها توضیح نیست، معاند است، دعواست، جنگ است، بگیر و ببند است، قمه کشیده باید قمه بکشی. ولی یک جایی دارد صحبت می کند. تبعات یک صحبت هر جا چیزی غیر از صحبت بود، حتماً خارج از اعتدال دینی است. صوت را باید با صوت جواب داد. و من خیلی ناراحت و متأسفم که این همه زحمت، بعضی وقت ها با این مسائل از بین می رود. و باز هم تشکر می کنم از کسانیکه سعی می کنند کار را پیش ببرند.

حمله به مطهری، محکوم است

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز در ادامه با بیان اینکه در این دانشگاه حدود ۳۰۰ دانشجو به دلیل مسمومیت یا بیماری در طول یک هفته روانه بیمارستان شده اند و هیچ کس مسئولیت این اتفاق ناگوار را قبول نمی کند، ادامه داد: متاسفانه در هفته های گذشته شاهد این مسئله هستیم که اولویت حضرات مسئول دانشگاه صرفا برگزاری برنامه هایی با گرایش خاص سیاسی شده است.

دو- صفر به نفع علی مطهری

حمله به مطهری در شیراز و پرتاب سنگ و گوجه به وی به تعطیلی سخنرانی وی در دانشگاه شیراز منجر شد.

حاشیه‌ای بر حمله به مطهری در شیراز

آن کسانی که این کارها را میکنند، اگر واقعاً حزب‌اللّهی و مؤمنند، خب نکنند. میبینید که تشخیص ما این است که این کارها به ضرر کشور است، این کارها به نفع نیست. با احساساتشان راه بیفتند اینجا، آنجا، علیه این شعار بدهند، علیه آن شعار بدهند؛ این شعاردادن‌ها کاری از پیش نمی‌برد.

اصلاح‌طلبان مرا در قضیه «ساپورت» مسخره کردند

نماینده مردم تهران درباره ترکیب مجلس آینده گفت: شاید یک اقلیت قوی اصلاح‌طلب به مجلس راه پیدا کند اما اینکه بگوییم مجلس آینده اکثریت اصلاح‌طلب خواهد داشت قاعدتاً اینطور نخواهد شد.

علی‌مطهری: تشخیص دادم جبهه رفتن واجب نیست

علی مطهری در پاسخ به سوال خبرنگار تریبون مستضعفین که از وی درباره علت جبهه نرفتن او پرسید گفت تشخیص داده که جبهه رفتن واجب نیست و انتشار کتب استاد مطهری واجب است.

به نام شهیدمطهری، به کام فتنه گران

آقای دکتر علی مطهری، مانند بسیاری از افراد سیاسی، دارای نقاط قوت و ضعفی است. اما مهم، نوع ضعف و قوت و نیز شدت و ضعف هر کدام از آنهاست. آنچه در یکسال اخیر، از جناب آقای دکتر علی مطهری دیده می شود، از چند زاویه قابل بررسی است.

یادآوری‌یک «روز»به علی‌مطهری+تصاویر

سخن مطهری درباره وحدتِ مردم در راهپیمایی ۹ دی را باید در تصاویر و دست‌نوشته‌های آن روز جست‌وجو کرد که حقیقتا گواه بر وحدت مردم است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.