قطعنامه شورای امنیت؛ناقض استقلال کشور

به عبارت ساده‎تر و واضح تر، کار کرد این قطعنامه از یک سو محدود کردن قدرت دفاعی کشور و از سوی دیگر دور زدن نهادهای قانونی وساختارهای حقوقی از جمله مجلس وشورایعالی امنیت ملی و در عمل انجام شده قرار دادن نظام جمهوری اسلامی است. چرا که در صورت تصویب این قطعنامه کشور عملا زیر تعهدی رفته است، که ارکان نظام بجز دولت، نقشی در تایید آن نداشته و اختیار لغو آنرا نیز نخواهد داشت.

ضد و نقیض‌گویی‌های اعضای تیم مذاکره‌کننده

با وجودی که سید عباس عراقچی، مذاکره کننده ارشد تیم ایرانی، در آخرین حضور زنده تلوزیونی خود حفظ اسرار نظامی را خط قرمزی دانسته و اعلام کرده بود اگر لازم باشد در این زمینه توافق نمی‎کنیم، حمید بعیدی نژاد که به عنوان مسئول حقوقی تیم هسته‎ای معرفی می‎شود در یادداشتی مفصل، با ناراحتی اعلام کرده که عدم پذیرش پروتکل الحاقی، به معنای شکست مذاکرات خواهد بود.

سردبیر رجانیوز بازداشت شد

همزمان با روز خبرنگار، سردبیر پایگاه اطلاع رسانی رجانیوز با شکایت روزنامه دولت بازداشت شد.

آیا روحانی تنهاست؟

دولت روحانی فاقد این مولفه است. اساسا گفتمانی ندارد که بخواهد آنرا بر جامعه حاکم کند. دولت روحانی حاصل یک زد و بند سیاسی است، دولتی ائتلافی و فاقد گفتمان و دقیقا همین مولفهسبب شده تا همین 6 ماهه اول سرکار آمدنش، نتواند آنچه را که می‎خواهد انجام بدهد که هیچ، با یک ناکارآمدی در سبد کالا و بالا و پایین شدن مبلغ یارانه و .. نگران از دست دادن این رای باشد.

«مهدی هاشمی» مسئول رجانیوز را به دادگاه کشاند

نادری گفت: صبح روز دوشنبه میثم نیلی مدیرمسئول رجانیوز در دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر شد و در خصوص شکایت مهدی هاشمی رفسنجانی که از سوی علیزاده طباطبایی وکیل خانوادگی هاشمی رفسنجانی در تاریخ 29 آبان مطرح شده بود، تفیهم اتهام شد.

رسانه‌های محلی برای ایجاد عدالت رسانه‌ای آمده‌اند

بالاخره پس از سه روز همایش رسانه‌های محلی انقلاب اسلامی که در دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار شد به پایان رسید در حالی که حاشیه‌های زیبایی از جلسات چالشی بین شرکت‌کنندگان، نقد رسانه‌های کشوری، دوستی و همراهی این رسانه‌ها، گپ و گفت‌ها در فضای صمیمی با اساتید حاضر و نمایشگاهی هر چند کوچک از محصولات رسانه‌ای آن‌ها داشت.

گزارش تجمع مقابل دفتر حافظ منافع مصر

پیش از انقلاب اسلامی ایران شاه مخلوع سعی داشت با سخنانی همچون ایجاد اصلاحات از گسترش راهپیمایی‌ها اعتراضی جلوگیری کند و این همان کاری است که مبارک روز گذشته سعی داشت انجام دهد تا خروش ملت مصر را خاتمه دهد اما موفق نشد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.