پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

علی‌نصیریان می‌خواهد نماینده‌مجلس شود

علی نصیریان بعد از مدت‌ها دوری از سینما، با بازی در فیلم«ایران برگر» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی در نقش یک خان لر بازی می‌کند.

علی نصیریان: ظرفیت سینمای ایران بیش از حد کنونی است

علی نصیریان بازیگر پیشکسوت و چهره ماندگار کشور گفت : ظرفیت سینما، تلویزیون و تئاتر ایران بیش از حد کنونی است و حاصل امروزی این هنرها برابر با نیروی خلاق ملت نیست.

تجلیل اوقاف از علی نصیریان

پیشکسوت عرصه سینما در ادامه با اشاره به نقش انکارناپذیر رسانه‌ها در ترویج فرهنگ وقف‌ ادامه می ‌دهد: رسانه‌ها می توانند زمینه آگاهی سازی را برای اقشار جامعه در خصوص نوع و آثار و برکات وقف فراهم آورند چرا که هم اکنون در اذهان برخی از افراد،‌ انجام عمل انفاق سرمایه ای بزرگ می خواهد،‌ این در حالی است که حتی با انفاق یک جلد کتاب هم می توان وقف را زنده نگه داشت.

علی نصیریان: نسل ما منقرض شد

علی نصیریان راستکار را دارای حضوری موثر توصیف کرد و افزود: تقریبا نسل ما با از دنیا رفتن امثال فهیمه راستکار و جمیله شیخی منقرض شد.

نصیریان: کلاس‌های بازیگری دکان شده است

آموزش بازيگري در اين نوع كلاسها شبيه به دكان درآمدزايي براي افرادي شده كه اين نوع كلاس‌ها را تشكيل مي‌دهند و به هيچ وجه شكل فرهنگي ندارد.

چرا باید «شکارچی شنبه» را دید؟

در واقع پرویز شیخ طادی، برخلاف روند غالب در سینمای ایران، با طراحی و انتخاب دقیق جزیی ترین عناصر مورد نیاز برای بیان داستان مورد نظرش و چیدمان دقیق این اجزاء درکنار هم، روایتگر موضوعی شده که تحت لوای آدم های فیلم دیده می شود.

“هزاردستان”هرگز تکرار نشد

مجموعه تلویزیونی “هزاردستان” به کارگردانی زنده‌یاد علی حاتمی یکی از مجموعه‌های ماندگار تلویزیون است، مجموعه‌ای که سال 1367 از شبکه یک پخش شد و روند تولید مجموعه‌های تاریخی را تحت تاثیر قرار داد.

علی نصیریان: انگیزه و روح کاری در جامعه هنری از بین رفته است

بازیگر فیلم «گاو» عنوان کرد: «امیدوارم مشکلات تئاتر و سینما حل شود. متاسفانه انگیزه و روح کاری در جامعه هنری از بین رفته است. هدفمند بودن و قدرت خلق آثار از هنر سرچشمه می گیرد. باید به هنر احترام بگذاریم.»

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.