تیزر جدید مستند «عابدان_کهنز» منتشر شد

عابدان_کهنز؛ روایتی متفاوت از مدافعان حرم؛ از کهنز تا حلب

اولین اکران عمار در ده ونک

اولین اکران مردمی جشنواره عمار با نمایش فیلم « جمعه گل» در حسینیه اباعبدالله الحسین ده ونک برگزار می‌شود
ثبت نام و اکران: ارسال عبارت « ثبت نام» به ۳۰۰۰۴۵۵۰
Ekran.Ammarfilm.ir

فراخوان نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار اعلام شد

فیلم‌های نهمین جشنواره عمار به سفارش مردم ساخته می‌شوند/از سوران پیامی در مهاباد تا ابراهیم زکزاکی از نیجریه
Ammarfilm.ir/19495

«مشتی اسماعیل» به ژنو می‌رود

مستند ۶۰ دقیقه‌ای مشتی اسماعیل به کارگردانی مهدی زمانپور کیاسری به جشنواره ویزیون دوریل سوئیس معتبرترین جشنواره مستند جهان راه یافت.

جای خالی جشنواره موسیقی عمار

با ایجاد جشنواره مردمی موسیقی «عمار»، می‌توان قدمی در راستای آرمان‌های انقلاب برداشت و از این طریق، مردم با موسیقی پاپ که نسبت به دیگر سبک‌های موسیقی توانایی بیشتری در جذب اقشار مختلف سنی دارد، آشتی کنند.

چمران؛ عمار انقلاب

شايد با خواندن اين جملات قضاياي فتنه 88 در ذهن خوانندگان تصوير شود، اما اين‌ها بخش كوچكي از دست‌نوشته‌هاي شهيد چمران درباره وقايع كردستان است.

«أين عمّار» رهبری «هل من ناصر» حسين(ع) بود

صفار هرندي گفت: نداي اين عمّار مقام معظم رهبري صرفاً به مقطع سال 88 ربط ندارد. در آنجا كارد به استخوان رسيد كه اين ندا با عمق خودش شنيده شد والّا سال‌ها بود كه ايشان اين ندا را سر مي‌دادند. “أين عمّار ” رهبري “هل من ناصر ” حسين(ع) بود.

اصول مهم هستند نه آدم‌ها/ قطعه‌های زیبا از زندگی «عمار یاسر»

آن دستی را که به دروغ در گرو گذاشتی به من بده!» ابوموسی دستش را دراز کرد. دست ابوموسی را گرفت و او را از منبر به پایین کشید و بین جمعیت پرتاب کرد. «ابوموسی شما را در برابر این دو جبهه ای که آراسته شده به بی طرفی دعوت می کند و آن چه گفته راست و درست نیست! …

اعضای شورای مرکزی «قرارگاه عمار» انتخاب شدند

ملاک انتخاب اعضای شورای مرکزی «قرارگاه عمار» علاوه بر صلاحیت‌های عمومی از جمله اعتقاد و التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه و تبعیت از مقام معظم رهبری و ضدیت با استکبار جهانی و روحیه‌ دشمن‌ستیزی و مقابله با جریان فتنه سال ۸۸ حضور فعال، چشمگیر و تعیین‌کننده داشتند.

دبیر جشنواره «فیلم عمار»: باید سینما شمشیری بران در خدمت انقلاب و مستضعفین باشد

ستاد برگزاری جشنواره حتی به معاونت سینمایی هم اجازه دخالت کلان نداد و ما صرف گرفتن یک سالن سینما سپیده برای اکران و با جوایزی اندک و مردمی اقدام به برگزاری جشنواره می کنیم و حمایت های معاونت بیشتر حول قوت قلبی است که در راه اندازی آن داده اند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.