پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

فراخوان ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار

ششمین فراخوان جشنواره مردمی فیلم عمار با موضوعات «تاریخ معاصر ایران»، «فتنه سال 88»، «بیداری اسلامی و جهانی»، «نقد درون گفتمانی»، «جنگ نرم»، «اقتصاد مقاومتی» منتشر شد. همچنین، «ایران و آمریکا» و «حادثه هفتم تیر» موضوعات ویژه ششمین دوره جشنواره هستند.

«تا آمدن احمد» فیلمی شرافت مندانه و سالم

کارگردان سینمای کشورمان پس از تماشای اثر سینمایی جدید صادق صادق‌دقیقی گفت: «تا آمدن احمد» فیلمی خوب و شرافت مندانه و بی ادعا است که در آن همه چیز در خدمت قصه است.

اعلام برنامه‌های جشنواره عمار در راهیان‌نور

دبیرخانه جشنواره عمار در نظر دارد برای اولین بار با راه اندازی غرفه‌های ثابت و سیار در مناطق عملیاتی دفاع مقدس در اردوی راهیان نور حضور گسترده داشته باشد.

درخواست یک مادر‌شهید از نصرالله +فیلم

وقتی نماینده حزب الله برای تبریک و تسلیت خدمت خانواده این شهید رفته بود، مادر این شهید بیان کرده بود که : چیزی که از شما می خواهم این است که از سیدحسن نصرالله بخواهید مانع رفتن فرزند دوم من به سوریه نشود. مادر این شهید به من اینطور می گفت که ما مادرها جمع می شویم و دعا می کنیم که فرزندانمان شهید شوند.

جشنواره عمار پناهگاه سینماگران انقلاب است

جشنواره نباید خود را در حد کارهای غیر حرفه‌ای و کوتاه محدود کند و البته نخواهد کرد و باید به سرعت به سوی کارهای بلند حرکت کند. جشنواره باید با صدای بلند از مخاطبان خاص خود از اهالی فرهنگ خود درخواست کند کارهای سینمایی بلند و مستندهایی را بسازند که جای بعضی از محصولات فعلی را بگیرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.