یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

این فرزندان نارس و ناقص آقای رسانه ملی!

تولد و افزایش شبکه‌های استانی این سوال را ایجاد می‌کند که ضرورت ایجاد این شبکه‌ها چیست و آیا توانسته‌اند به اهداف تعریف شده نایل شوند یا خیر؟

تبلیغ کالای صهیونیستی در شبکه بازار

صدا و سیمای ما نه تنها هیچ گزارش یا اشاره ای به این موضوع نداشت بلکه چند روز پس از راهپیمایی پرشکوه مردم اقدام به تبلیغ این شرکت ها نموده است.

واکنش شدید فرماندار فریدونشهر به‌ صداوسیمای استان

فرماندار فریدونشهر گلایه ها و انتقادات زیادی از عملکرد مدیریت صداو سیمای استان به خصوص درباره شهرستان هایی چون فریدونشهر را بیان کرد.

صداوسیما به شب آفتابی بی‌مهری کرد

کارگردان برنامه شب آفتابی از صداوسیما به سبب بی‌مهری به برنامه «شب آفتابی» که اثری ارزشی و انقلابی است انتقاد کرد.

موسیقی با دردهای مردم قطع رابطه کرده است

مسؤل واحد موسیقی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه مخاطبان موسیقی تشنه آثار انقلابی و حماسی هستند، گفت: تولیدهای موسیقی صدا و سیما هدفمند نیست و موسیقی با دردهای مردم قطع رابطه کرده است

وقیحانه‌ترین سوژه‌ها چرا در سیما؟!

هوس بازی مردان متأهل، نزول خواری زنان چادری، عشق‌های پنهان پدر و مادر و این روزها هم خواستگاری دختر جوان شهرستانی از یک پیرمرد، این است وصف سوژه‌های ناب سریال‌های تلویزیونی برای کورس با برنامه‌های فارسی زبان ماهواره.

سیما به‌خاطر ترجمه غلط توبیخ شد

علی اکبر صالحی وزیر خارجه در جلسه غلیرعلنی مجلس توضیحاتی در خصوص علل تعطیلی سفارت کانادا در ایران و همچنین نتایج اجلاس مکه و اجلاس جنبش عدم تعهد در تهران داد و به نقل از رئیس سازمان صدا و سیما اعلام کرد که مسئولان سیما به دلیل ترجمه اشتباه سخنان مرسی توبیخ شدند.

عذرخواهی نماینده صداوسیما ازپخش خنده‌بازار

معاون پارلمانی صدا و سیما در این جلسه انتقادهای نمایندگان نسبت به پخش برنامه طنز خنده بازار را پذیرفت و عذرخواهی کرد.

صداوسیما باز هم شکست خورد!

صدا و سیما در جریان المپیک ، با قطع برنامه های عادی خود ، برخی از مسابقات را پخش مستقیم می کرد ؛ آیا زلزله شمال غرب کشور به اندازه فلان مسابقه تکواندو یا کشتی و پینک پنگ ارزش خبری نداشت تا لحظه به لحظه از ان اطلاع رسانی کند؟

انتقاد آقا تهرانی از آگهی‌های صدا وسیما

سازمان صدا و سیما به‌عنوان یکی از مهمترین دستگاه‌های مولد فرهنگ در کشور، باید در اندیشه و عمل برای نهادینه کردن فرهنگ مصرف کالای ایرانی به جای کالای خارجی با جدیت عمل کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.