عملیات تروریستی در کراچی خنثی شد

اعضای یک گروه تروریستی که قصد انجام عملیات انتحاری در شهر کراچی را داشتند، توسط نیروهای ارتش دستگیر شدند.

عکس:حور العين نداريم، لطفا منفجر نكنيد!

یک جوان تروریست عربستانی که “حور العین” را در خواب دیده بود، خود را در عملیاتی انتحاری در یمن منفجر کرد!

اقتصاد مقاومتی یعنی ایستادگی بر آرمان‌های انقلاب

عده‌ای معتقدند که باید فیتیله شعارها و آرمان‌های انقلابی پایین کشیده شود به این معنا که دیگر از مردم ستمدیده فلسطین حمایت نکنیم و سکان امورات مملکت را از جمله انرژی هسته‌ای، سیاست‌گذاری وزارت خارجه، تصمیم‌گیری‌های بین‌المللی و سایر موارد را به دستان استکبار بگذاریم

پشت پرده اقدامات تروریستی علیه سفارتخانه‌ها و دیپلمات‌های ایرانی

بنا به عقیده تحلیلگران حوزه منطقه خاورمیانه از سوی دیگر تحولات میدانی سوریه و پیروزی ارتش سوریه بر گروه‌های تروریستی موجب خشم ر‍ژیم صهیونیستی و عربستان شده است. لذا عربستان و ر‍ژیم صهیونیستی با تشکیل یک جبهه عربی- عبری تلاش کردند تا از تحرک دیپلماتیک ایران و نقش تاثیرگذار جمهوری اسلامی ایران در حل بحران‌های منطقه ای جلوگیری کنند. و انفجار در مقابل سفارت ایران در ادامه این سیاست انجام گرفته بود.

انفجار نزدیک رایزنی فرهنگی ایران در بیروت

تعداد زیادی از نیروهای دفاع مدنی و آتش نشانی در محل حادثه تجمع کرده‌اند و تعداد زیادی از مردم منطقه بئر الحسن در محل حادثه حضور پیدا کرده‌اند که روند کمک رسانی به مجروحان را دچار مشکل کرده است. بیشتر مجروحان این حادثه به بیمارستان رفیق حریری منتقل شدند.

تغییر تاکتیک تروریست ها در لبنان

منابع امنیتی لبنانی اعلام کردند: عملیات انفجار در الشویفات واطلاعات پس از آن نشان داد که گروه های تروریستی شیوه های حملات خود را در لبنان تغییر داده اند.

شیخ الازهر: جنگ با تکفیری ها واجب است

این شرایط ناشی از آفت بزرگی است که اندیشه بعضی از جوانان گمراه شده ما را فرا گرفته است. این آفت بزرگ تکفیر مسلمانان، توطئه علیه اسلام است و جنگیدن با آن واجب است. آنها بر اساس این باور تصور می کنند با کفار می جنگند و در این راه خود را می کشند.

دومین حمله تروریستی روسیه با ۱۵ نفر کشته

مردم شهر ولگاگراد در پی وقوع دو حادثه تروریستی دیگر از هیچیک از وسایل نقلیه شهری استفاده نکرده و ترجیح می‌دهند پای پیاده حرکت کنند.‬

انفجار انتحاری در روسیه با 68 کشته و زخمی

کمیته ضدترور ملی در بیانیه‌ای اعلام کرد: گزارش‌های اولیه حاکی از آن است که این انفجار توسط یک عامل انتحاری زن رخ داده است. ولادیمیر مارکین، سخنگوی کمیته تحقیقاتی روسیه نیز گفت که تحقیقات رسمی درباره این اقدام تروریستی آغاز شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.