بازدید سینماگران از موزه‎دفاع‎مقدس خرمشهر

فیلم‌سازان و عکاسان حاضر در پنجاه ‌و دومین جشنواره منطقه‌ای فیلم کوتاه انجمن سینمای جوانان ـ اروند صبح امروز به همراه مسئولین انجمن سینمای جوانان ایران از موزه دفاع مقدس خرمشهر بازدید کردند.

اولین عکسی که از انقلاب گرفتم+تصویر

تابستان ۱۳۵۶ برای عکاسی به قره کلیسا می‌رفتیم، در جاده تبریز ـ ماکو، نیروهای شاه با عده‌ای از مردم درگیر شدند؛ دوربین را برداشتم و به سرعت از خودرو پیاده شدم.

اپل در اندیشه طراحی دوربین‌های پوشیدنی

شرکت اپل اختراعی را در زمینه عرضه دوربین‌های پوشیدنی به ثبت رسانده که دوربین‌های مشابه و از جمله تولیدات شرکت GoPro را به چالش خواهد کشید.

زنی که تمام نمی‌شود!

عکاسی زندگی من را اشغال نکرده، بلکه من از او دعوت کرده‌ام تا به من احساس رضایت و امید بدهد. «مریم زندی» در همه‌ی دنیاهایی که برای خود می‌سازد با انرژی و عاشق است، چون تا دنیایی را دوست نداشته باشد وارد آن نمی‌شود.

پخش مستند «کوثر» امشب از شبکه افق

مستند «کوثر» به کارگردانی مهدی خوش‌نژاد امشب از ساعت 19.30 به روی آنتن شبکه افق سیما می‌رود.

برپایی نمایشگاه‌عکس دنیای مرده‌ها روی‌زمین

نمایشگاه عکس «حیران شده در چهار و پنج و شش و هفت» پیرامون دنیای مرده‌ها روی زمین ۱۴ آذر در گالری سیحون برپا می‌شود.

اعزام خبرنگاران داوطلب به غزه

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی با اشاره به استقبال خوب خبرنگاران و تصویربرداران ایرانی برای اعزام به غزه،گفت: هیچ مشکلی برای اعزام متقاضیان وجود ندارد و تنها باید مکاتبات رسمی با معاونت مطبوعاتی صورت گیرد.

هنرمندی که تخریب‌چی شد

مادر شهید «غلامرضا کشتکار» می‌گوید: پسرم با اینکه در واحد تخریب بود، می‎گفت «من راننده هستم و به رزمنده‎ها سر می‌زنم» در صورتی که در یکی از سخت‌ترین واحد‎های ‎تخصصی جبهه فعالیت می‌کرد.

حسین پرتوی، عکاس انقلاب درگذشت

مرحوم حسین پرتوی که سال‌ها از بیماری ALS رنج می‌برد از روز شنبه (27 اردیبهشت) در کما بود و امروز ضربان قلب و تنفس نداشت. اورژانس امروز به منزل آن مرحوم آمد و دستگاه تنفس را قطع کرد.

آزادسازی خرمشهر به روایت عکاسان جنگ

از آزادی خرمشهر ۳۱ سال می‌گذرد و حالا تنها تصاویر است که خاطرات این حماسه و دفاع را زنده می‌کند تا یادمان باشد آن چه را که از دشمن بعثی پس گرفته‌ایم،‌مدیون چه کسانی هستیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.