عکس: ماموریت ویژه حسین فریدون در نیویورک

حسین فریدون برادر حسن روحانی که تحت عنوان «دستیار ارشد رییس جمهور» در اکثر سفرها و برنامه های دولت حضور دارد و به همین منظور نیز در سفر به نیویورک همراه برادرش به سازمان ملل رفته است، در حاشیه یکی از دیدارهای روحانی با سران کشورها با تلفن همراه اقدام به عکاسی از او کرد!

عکس: تقاضای قوم لر برای نابودی اسرائیل

عکس خاطره انگیز از حاشیه‌‌های تحصن دانشجویی- مردمی فرودگاه مهرآباد در اعتراض به جنگ ۲۲ روزه غزه در سال ۸۷

هدیه‌ای برای تمام مردم دنیا

176 سال از روزی که دولت فرانسه، عکاسی را به‌عنوان هدیه‌ای رایگان برای تمام مردم دنیا اعلام کرد، می‌گذرد. از آن روز به بعد لحظه‌هایی از غم، شادی، اندوه، حسرت و زیبایی زندگی آدم‌ها در قاب‌های کوچک ماندند و به خاطره تبدیل شدند.

عکس‌هایی که نفس دیپلمات‌ها را گرفت

مدیرعامل اسبق خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت:‌ عکس‌های علی فریدونی از جنایات حلبچه از مجموعه آثار شاخص وی به شمار می‌رود و زمانی که به نیویورک و سازمان ملل رسید نفس هر دیپلمات را گرفت.

گزارش تصویری: تفریحات سالم بچه‌ پولدارها

گذراندن اوقات فراغت بر اساس علايق فردی موجب تقويت بهداشت روانى شده و چگونگى گذراندن اوقات فراغت تا حدود زيادى مى‌تواند نشانگر ويژگى‌هاى فکرى و فرهنگی فرد در زندگی باشد.

عکس:برترین تصاویر جهان در ۳ مرداد ۹۴

عکس های خبری امروز را از تصویر جدید سیاره پلوتو آغاز می‌کنیم؛ در ادامه تصاویر آتش سوزی جنگل های اسپانیا، اعتراض مردم اوکراین و پارک ملی آفریقای جنوبی را خواهیم دید.

گزارش تصویری: مردمان خسته در مترو توکیو

عکس های منحصر به فرد از عکاس خوش ذوق Michael Wolf که از مردم خسته توکیو در ساعت شلوغی مترو گرفته شده است.

عکس: اولین عکس از غواص شهید دست بسته

در حاشیه نشست خبری سردار “سیدمحمد باقرزاده” فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح که صبح امروز در معراج شهدای تهران برگزار شد، پیکر مطهر یکی از شهدای غواص و خط شکن دست بسته نیز در محل نشست خبری در معرض دید خبرنگاران قرار گرفت.

ده عکس ماندگار از فتح خونین‌شهر

متاسفانه، بر خلاف تصور عمومی، از «عملیات الی بیت المقدس» و روند آزادسازی «خرمشهر» تصاویر زیادی در مخزن تاریخی این سرزمین باقی نمانده است و بسیاری از این نماها نیز بارها در رسانه های گروهی منتشر گردیده. این نقیصه را نیاید به حساب کم کاری دوربین به دستان در آن روزهای طوفانی گذاشت. شاید دغدغه ی آزادسازی خاکِ اشغال شده، کم‌تر برای صاحبان ذوق، مجالی برای اندیشیدن به ثبت و ضبط لحظات تاریخی باقی نمی گذاشت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.