تعطیلات نوروزی به مثابه فاجعه ملی

مظهر و نماد پوپولیسم در کشور ما، تعطیلات نوروزی است وهیچ گاه مسئولان مربوطه به خود اجازه نمی دهند تا در جهت منافع دراز مدت این ملت، با آن مقابله کنند زیرا از نارضایتی کوتاه مدت آن بیم دارند.

عکس: وزیر ارشاد به دیدار خاتمی رفت؟

طبق گزارش برخی رسانه‌ها، علی جنتی وزیر ارشاد به همراه تعدادی از مسوولان دولتی برای تبریک سال نو به دیدار سید محمد خاتمی رفت. این عکس را زهرا اشراقی در صفحه خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرده است.

احمدی مقدم: واژگونی خودروها مهم‌ترین مسئله سفرهای نوروزی است

از نظر تصادفات، کاهش سرعت عبور و مرور و رعایت قانون و مقررات و همراهی مردم با پلیس علیرغم افزایش سفر موجب کاهش 13درصدی تلفات شده و شدت تصادفات هم کاهش پیدا کرده است، البته هنوز متاسفانه نزدیک به 40 درصد از تصادفات واژگونی خودروهاست که این نشانه خستگی، خواب آلودگی، شاید بی دقتی یا عدم مهارت باشد، به هرحال با دوبانده شدن جاده های کشور مشکل برخورد رودررو حل شده، اما واژگونی خودروها یکی از دغدغه های اساسی است که با توجه به پایین بودن ایمنی خودروهای خسارات زیادی به جا می گذارد.

«ماهی قرمز» نه ایرانی است نه اخلاقی

بیشتر ماهی‌های قرمزی که خریداری می‌شوند، در همان یکی دو روز نخست می‌میرند یا به عبارت بهتر و دقیق‌تر، از سوي ما انسان‌ها کشته می‌شوند. برآوردهای چند سال پیش نشان می‌داد که هر سال حدود هفت میلیون قطعه ماهی قرمز در ایام نوروز می‌میرند.

تأکید آیت‌الله نوری همدانی بر حرمت ایام فاطمیه

مردم ولایتمدار این مملکت در طول تاریخ هر موقعی که ایام عید با ایام عزاداری اهلبیت علیهم السلام مواجه شده است، مراسم و آداب عزاداری را بر مراسم عید ترجیح داده اند

توزیع میوه شب عید ۲۰ درصد زیر قیمت بازار

در راستای نزدیک شدن به زمان توزیع میوه شب عید در جلسه ستاد تنظیم بازار مقرر شده میوه شب عید در هر استان حداقل ۲۰ درصد زیر قیمت بازار توزیع شود.

ای «ارز» همه بهانه از توست

برخلاف وعده مسئولان، هر چه به روزهای پایانی سال و شب عید نزدیک‌تر می‌شویم، هیچ تغییری جز بازار راکد و ریزش مشتری‌ها در آشفته بازار آجیل اتفاق نیفتاده است.

توزیع عیدانه نیازمندان از ۱۵اسفند

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: بسته‌های معیشتی هلال احمر از ۱۵ اسفند تا اول فروردین بیشتر در مناطق محروم به ویژه روستاهای دور افتاده حاشیه شهرها با حضور داوطلبان هلال احمر در منازل نیازمندان توزیع می‌شود.

جزئیات قیمت آجیل،برنج و کالاهای اساسی

یگانه شاطری، دختر سردار شهید شاطری در دل‏نوشته‏ای بر روی تابوت پدرش نوشت: «بابا شهادت مبارک».

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.