پیام سیاسی نهضت کربلا

بزرگترین جشن ما شیعیان، عیدغدیر است که به سیاست برمی گردد و بزرگترین مرثیه خوانی ها و عزاداری های ما مربوط به عاشوراست که یک کار سیاسی است و ما هر ساله بر مظلومیت امامی گریه می کنیم که آن امام کاری سیاسی انجام داده است؛ یعنی خواسته اند یزید را امر به معروف و نهی از منکر کنند و حاکمیت او را نپذیرفته اند.

محاکمه‌ی جناح فرهنگی مومن در رسانه‌ی ملی

این روزها دیدن تالک‌شوهای وطنی که با مناسبت و بی‌مناسبت روی آنتن می‌روند، فقط و فقط بر یک نکته صحه می‌گذارد: «مجری سالاری»، اعمال سلائق سیاسی مجریان در اداره‌ی برنامه و نبود نظارت.

واقعه غدیر مظهر توجه اسلام به حکومت‌‌داری و سیاست است

شیعه و سنی بدانند هر اقدام یا حرفی از جمله توهین به مقدسات یکدیگر، باعث حساسیت‌برانگیزی و آتش‌افروزی می‌شود و این قطعاً به سود دشمن مشترک همه‌ی مسلمانان است.

اینفوگرافی: گواهی شاهدان حدیث‌ولایت

برای دریافت در اندازه اصلی کلیک کنید

فیلم : مساله غدیر

فیلم زیر گلچینی از سخنان رهبر حکیم انقلاب آیت‌الله خامنه‌ای در باب مساله غدیر می‌باشد.

معنای درددل امام علی با چاه از زبان دینانی

دینانی از اساتید حکمت و فلسفه می‌گوید: مناجات‌های مولا در دل شب و درددل با چاه که بسیار غم‌انگیز و دردناک است که حضرت، درددلش را با چاه می‌گفت؛ این درددل با چاه گفتن، دلیل است بر اینکه حضرت گرفتار جهل مردم زمان خودش بود.

روایت یک مقام امنیتی از حاشیه‌سازی دختر میرحسین

متأسفانه پس از اتمام ملاقات، یکی از دختران ایشان دست به اقدامی خلاف ضابطه و مقررات زد و در واکنش به تذکر مأمور مربوطه، نسبت به توهین به وی و همچنین ضرب و شتم او با همکاری دو تن دیگر از منسوبین اقدام نمود.

ترخیص خودروهای توقیفی به مناسبت عید غدیر

فرمانده نیروی انتظامی از ترخیص خودروها و موتورسیکلت‌های توقیف شده که منع قضایی ندارند به مناسبت عید غدیر خبرداد.

پیامک‌های ویژه عید غدیر خم

بر عید غدیر عید اکبر صلوات / بر چهره ی نورانی حیدر صلوات، بر فاطمه این عید هزاران تبریک / بر یک یک اهل بیت کوثر صلوات . . .