پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

قضیه هسته‌ای موجب دو دستگی در جامعه نشود

سیاستمداران آمریکایی در نهایت بی‌انصافی سخن می‌گویند و واقعیات واضح را با کمال وقاحت انکار می‌کنند. اینکه گفته می‌شود به آمریکایی‌ها نمی‌توان اعتماد کرد به خاطر همین است زیرا آنها هیچ صداقتی ندارند.

اقامه نماز عید فطر به امامت امام خامنه‌ای

نماز عید فطر ساعت ۸ صبح فردا به امامت رهبر معظم انقلاب در مصلای تهران برگزار می‌شود و درهای مصلا نیز از اذان صبح به روی نمازگزاران باز خواهد بود

چرا در اعلام عید فطر اختلاف وجود دارد

اختلاف مبنایی در رؤیت ماه و اختلاف مبنایی در موضوع رؤیت از جمله مواردی است که باعث می‌شود اختلاف نظرهایی در رابطه با اثبات رؤیت هلال پیش بیاید.

مطابق پیش‌بینی‌ها «شنبه» عید فطر است

عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری گفت: پیش‌بینی می‌شود ماه مبارک رمضان 30 روزه باشد و احتمال ضعیفی در 29 روزه بودن آن وجود دارد. بنابراین به احتمال زیاد روز شنبه عید فطر است.

داعش نماز عید فطر را ممنوع کرد

گروه تروریستی داعش در عراق برپایی نماز عیدفطر راممنوع کرد. داعش اعلام کرده است که نماز عید فطر از اسلام نیست و نباید بر پا شود و در صورتی که کسی این نماز را بر پا دارد با او برخورد می کنیم.

۱۴ رباعی به مناسبت عید فطر

سی روز گذشت و عید فطرت آمد | بوی خوش همدلی و وحدت آمد || خندید خدا و شد گلستان دنیا | ای دل شدگان! بهار رحمت آمد

دانشجوی عربستانی از مالزی به آغوش داعش گریخت

یک پدر عربستانی از سفارت کشورش در استرالیا خواست، از پیوستنِ پسرش به داعش جلوگیری کنند.

رونمایی از سایت گلزار شهدای تهران

همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر و در سالروز عملیات مرصاد سایت «یاشهید» به همت خادمان شهید در گلزار شهدای بهشت زهرا افتتاح شد.

گستاخی صهیونیستها در قتل عام غزه، از نتایج تفرقه دنیای اسلام

رهبر انقلاب اسلامی، گستاخی صهیونیست‌ها در قتل‌عام غزه را، از نتایج تفرقه‌ دنیای اسلام خواندند و خاطرنشان کردند: سانسور پنهان در غرب اجازه نمی‌دهد ملت‌های غربی از عمق حوادث غزه مطلع شوند اما این جنایات به گونه‌ای فجیع و دلخراش است که انعکاس حتی بخشی از آن در رسانه‌های غربی، ملت‌های غیرمسلمان را تکان داده و به خیابان‌ها کشانده است.

اعمال شب و روز عید فطر

بعد از نماز مغرب و عشاء ، نماز صبح و نمازعید فطر ذکر؛” الله اکبر الله اکبر، لا اله الا الله و الله اکبر الله اکبر و لله الحمد الحمد لله على ما هدانا و له الشکر على ما اولانا ” گفته شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.