احتمال ابتلای حجاج ایرانی به ویروس کرونا

کارشناس فنی بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت گفت: تا عید قربان وضعیت تنفسی حجاج مناسب بود اما در هفته پایانی مراسم 50 نفر از حاجیان به بیماری تنفسی شدید مبتلا شده‌اند و بعید نیست حجاج ایرانی به کرونا مبتلا شده باشند.

رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان موافقت کردند

به‌مناسبت فرارسیدن اعیاد سعید قربان و غدیر خم، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات یک هزار و ۲۵۶ نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و سازمان تعزیرات حکومتی موافقت کردند.

توزیع کمک های مردمی ایران میان ایتام غزه

اولین مرحله از کمک های مردم ایران به ایتام شهدای غزه که در طول جنگ 51 روزه و پس از آن از طریق درگاه اینترنتی اتحادیه بین المللی امت واحده جمع آوری شده است، همزمان با عید سعید قربان میان 30 نفر از فرزندان شهدای غزه توزیع شد.

قربانی کردن در راه خدا سنت مؤکد است

روز دهم ذیحجه، روز عید قربان است و بسیار روز شریفی است و اعمال آن چند چیز است که ازجمله مهمترین آنها قربانی کردن و خواندن نماز روز عید قربان است.

حفظ وحدت تنها راه سعادت امت اسلامی است

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، عید قربان را به رؤسای سازمان‌ها و شخصیت‌های کشورهای اسلامی تبریک گفت و تأکید کرد گرد آمدن بر محور نور مشعشع وجود مبارک پیامبر گرامی اسلام(ص) و حفظ وحدت تنها راه سعادت امت اسلامی است.

تاکید رئیس‌جمهور برمقابله منطقه‌ای با تروریسم

امیر قطر درتماس تلفنی با رئیس جمهوری اسلامی ایران، عید سعید قربان را به دولت و ملت شریف ایران تبریك و پیرامون مسائل منطقه‌ای سخن گفت.

انیمیشن «قربانی» از شبکه پویا پخش می‌شود

انیمیشن «قربانی» به مناسبت عید سعید قربان در شبکه پویا به نمایش در می‌آید.

فراخوان جمع‌آوری کمک برای انجام قربانی

هر سال در چنین ایامی به پیشنهاد بعضی دوستان اقدام به جمع آوری کمکهای اهدایی جهت انجام قربانی و توزیع گوشت قربانی بین نیازمندان می نماییم.

کاهش مجدد هزینه بستری بعد از عید قربان

وزیر بهداشت، از کاهش مجدد هزینه‌ بستری در قالب اجرای طرح تحول نظام سلامت خبر داد و افزود: پس از عید قربان هزینه‌ بستری با دفترچه بیمه روستایی از 5 به 3 درصد و بیماران دارای دفترچه های بیمه شهری از 10 به 6 درصد کاهش می یابد.

شعارهای پی در پی «مرگ بر آمریکا» در مراسم نماز عید قربان

نمازگزاران عید قربان در مراسم امروز در دانشگاه تهران، بارها شعار «مرگ بر آمریکا» سر دادند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.