تبلیغات فیلم‌های اکران نوروز متوقف شد

در شرایطی که تلویزیون هزینه‌های زیادی برای تولید آثار مفرح و شاد برای پخش از شبکه‌های تلویزیونی متحمل می‌شود باید به آثاری که در جهت شادی و سرگرمی مخاطبین با وسواس و به دور از ابتذال و سطحی‌نگری ساخته شده است توجه بیشتری داشته باشد.

اقامت نوروزی در هتل‌ مجهز به تخته سیاه

مدارس ایرانی تفاوت‌های ریز و درشت بسیاری با مدارس نقاط دیگر جهان دارند، یک تفاوت‌شان هم شاید این باشد که هرگز خالی از جمعیت نمی‌مانند.

مسافران نوروزی که دیگر به خانه بازنمی‌گردند

یک ماه پیش بود که رئیس چهارمین گردهمایی ایمنی راه‌ها در سخنانی هشدار آمیز گفت: هزاران نفر از مردم ما بعد از تعطیلات نوروز داغدار هستند. نگاهی به آمار کشته‌های تصادفات تعطیلات نوروزی 3 سال اخیر این موضوع را اثبات می‌کند.

شعر: نوروز را نداده کسی راه در قطار

سروده‌ای با نام «سفارش» از محمدکاظم کاظمی، حال و هوای مهاجران افغانستانی را در آستانه نوروز بیان می‌کند.

پیام نوروزی حجت الاسلام قرائتی به مردم

قرائتی در پیام نوروزی خود به مردم گفت: رسیدگی و كمك به فامیل، قلب و مغز این دید و بازدیدها است. راستی اگر در این دید و بازدیدها به مشكلات یكدیگر نرسیم از بسیاری از بركات محروم خواهیم شد.

طرح دست های مهربانی برگزار می شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: در آستانه فرا رسیدن عید نوروز طرح دست های مهربانی به منظور کمک به مستمندان از محل درآمد موقوفات این استان اجرا می شود.

هزینه پیامک‌های روحانی نامشخص است

از روز پنج ‌شنبه هفته گذشته پیامک‌هایی با سامانه‌ای به نام “rouhani” با عنوان “نوروز سرشار از شادی و امید را برایتان آروزمندم. حسن روحانی رییس‌جمهور” به دارندگان تلفن همراه ارسال شد.

آیت الله مکارم: دولت با غول تورم مبارزه کند

شنیده شده در برخی سفره هایی که در برخی هتل های تهران می دهند هجده نوع غذا مصرف می شود. چندی قبل نیز شنیده شد که بستنی های طلا و امثال آن در تهران پیدا شده؛ اینها مصداق بارز اسراف و تبذیر است.

تأکید آیت‌الله نوری همدانی بر حرمت ایام فاطمیه

مردم ولایتمدار این مملکت در طول تاریخ هر موقعی که ایام عید با ایام عزاداری اهلبیت علیهم السلام مواجه شده است، مراسم و آداب عزاداری را بر مراسم عید ترجیح داده اند

کاهش خرید پوشاک در آستانه سال نو

به‌طور کلی وضعیت کسب‌وکار مطلوب نیست و این موضوع به دلیل آن‌ است که مردم منتظر اتفاقی خاص در پی برگزاری مذاکرات هسته‌یی هستند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.