بازی سازش و بهره گیری از کارت برجام،پیش از انتخابات ۹۶

حمایت جریان تجدیدنظرطلب از روحانی در انتخابات ۹۶ پس از آن صورت گرفت که بخش اعظمی از وعده های رئیس جمهور به مردم بر زمین مانده و یا این که در گرو(اما و اگرها و شرط و شروط های متعدد) بود

مذاکرات دولت با کشورهای غربی هیچ ثمره ای برای کشور نداشت/ فرمایشات رهبری در آن ابتدای راه درست بود

عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه این اقدامات دولت هیچ ثمره ای برای کشور نداشت، خاطرنشان کرد: این همه زحمت کشیدند و این همه امتیاز دادند، وقت تلف کردند و چندین سال از عمر دولت هم رفت اما در آخر هیچ نتیجه ای نگرفتند.

افرادی که سعی در عادی‌سازی سازش با امریکا دارند، عوامل دشمن هستند

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: بزک کنندگان امریکا در واقع دو جریان هستند. یکی جریانی که غرب و امریکا را نمی‌شناسند و از افول امریکا اطلاعی ندارند. جریان دوم هم کسانی که مزدور امریکا هستند و وظیفه شان بزک کردن امریکاست.

جریان غالب بر مطالعات دین شناسی غرب سکولار است

رئیس شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی گفت: در ۴ قرن اخیر پس از رنسانس جریان غالب بر مطالعات دین شناسی در غرب، جریان سکولار و با نگاه غیر الهی به دین است.

نباید برای عبور از تحریم‌ها با دشمن سازش کرد

آیت‌الله مصباح یزدی تاکید کرد: بعضی‌ها فکر می‌کنند با وابستگی به غرب مشکلات جامعه حل می‌شود.

پوتین: غرب روابطش با ایران را اصلاح کرد

رییس‌جمهور روسیه گفت: غرب روابطش را با ایران اصلاح کرد.

شرق شناسی در خدمت علم یا حکومت‌ها؟

دانش اسلام‌شناسی در غرب کاملا در دل طرح‌های استعماری متولد شد و طبیعی بود که فرزندی خلف و مطیع برای پدر خود باشد. شرق‌شناسی پیش از خدمت به علم، در پوشش امانتداری علمی به منافع آن حکومت‌ها خدمت می‌کند.

سخنان مهم استاد میرباقری در مدرسه علوی

ایشان افزودند: متأسفانه به نظر می آید آنچه امروز تحت عنوان مذاکره در حال انجام است با رویکرد منافع جناحی است یا حداقل با رویکرد منافع ملی اما با درک غلط از منافع اقتصادی و اقتصاد مقاومتی! اگر در مذاکره منافع ملی مدنظر باشد اما با این درک که برویم داد و ستد کنیم و چیزی که می­گیریم توسعه اقتصاد ایران به مفهوم توسعه غربی باشد، قطعا غلط است

خانواده ی مستحکم و جمعیت جوان؛ دیگ هایی که برای غرب نجوشید!

اندیشمندان غربی اعم از اقتصاددان ها، سیاست خوانده ها و سیاستمداران، به این نتیجه رسیدند که غرب برای حفظ هیمنه ی جهانی خود و فایق آمدن بر سلسله بحران هایی که پس از انقلاب جنسی رخ داده بود، دو راه بیشتر ندارد. نخست بازگشت به سبک زندگی خانواده محور که با توجه به عمق تغییرات صورت گرفته در غرب، محال می نمود و گزینه ی دیگر که اجرایی تر بود، ترفندی بود به نام انتقال بحران.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.