پوستر گروه های فلسطینی از انقلاب اسلامی

سه دهه پیش از شعار نه غزه نه لبنان غربزده ها وطنی، انقلابیون مظلوم فلسطین در حمایت از انقلاب ما شعار میدادند

تنش‌های اخیر در غزه؛ زمینه‌ها و پیامدها

شکست ماجراجویی نظامی اخیر رژیم صهیونیستی در نوار غزه سبب افزایش فشارها بر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس برای استعفا شده است، به طوری که نتانیاهو روز چهارشنبه رایزنی‌های سیاسی را با نزدیکان خود برای ارزیابی اوضاع در سایه استعفای لیبرمن انجام داده است.

راهکارهایی برای افزایش اهتمام به مساله فلسطین

بزرگترین تهدید برای آینده فلسطین، تعاریف جدید از مناسبات منطقه‌ای است انهم به گونه‌ای که هم اکنون شاهد ان هستیم. مرزبندی شیعه / سنی در منطقه که ایالات متحده اگاهانه به ان دامن می‌زند باعث گردیده است تا فلسطین اساسا موضوعیت خود را از دست بدهد. چرا که در این مرزبندی جدید امریکا و جریان اسلام امریکایی سعودی تلاش می کنند تا با متوجه ساختن جریان سلفی تکفیری بسوی شیعیان، اساسا جبهه مقاومت را دچار معضلات امنیتی نمایند.

غزه تا سال ۲۰۲۰ غیرقابل سکونت می‌شود

سازمان ملل هشدار داد که اگر روند اقتصادی در غزه به صورت کنونی باقی بماند، این شهر تا سال ۲۰۲۰ غیرقابل سکونت خواهد شد.

کاروان برادری به جای بیانیه همدردی

اتحادیه بین‌المللی امت واحده با هدف احیای گفتمان انقلاب اسلامی در جهان خصوصا در کشورهای اسلامی، سامان‌دهی نیروهای توانمند داخلی و خارجی در قالب تشکلی مؤثر در عرصه بین‌المللی، مقابله با تهدیدات ابرقدرت‌ها در مقابل بیداری اسلامی و انقلاب ایران، سامان‌دهی تهاجمات فکری و فرهنگی علیه ابرقدرت‌ها، حمایت از هسته‌های مقاومت جهانی انقلاب و کمک به شکل‌گیری آن‌ها و حمایت از همه مظلومان و مستضعفان جهان تشکیل شده است.

اسرائیل رکورد کودک‌کُشی را شکست

رژیم صهیونیستی یک سال پیش بار دیگر به نوار غزه حمله کرد که سومین تهاجم این رژیم به نوار غزه طی هفت سال بود. در این تهاجم و در ظرف ۵۰ روز، ۲۲۵۱ فلسطینی از جمله ۵۵۱ کودک شهید شدند.

عیدی خیرین ایرانی به ایتام شهدای غزه

به مناسبت عید سعید فطر، اتحادیه بین المللی امت واحده با همکاری یکی از موسسات خیریه داخل نوار غزه، کمک های خیرین ایرانی را در قالب عیدی عید فطر در میان ایتام این منطقه توزیع کرد.

هر 2 اسرائیلی اسیر شده، نظامی هستند

وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی به اسارت گرفته شدن دو نظامی جدید به دست مقاومت غزه را تأیید کرد.

«شکرا لایران»؛ تشکر هنرمندان فلسطینی از ملت ایران

هنرمندان فلسطینی با اجرای قطعه موسیقی «شکرا لایران» از حمایت های مادی و معنوی ایران از مردم و مقاومت فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی تشکر کردند.

وعده‌های پوچ کشورهای غربی و عربی

غزه همچنان از نبود امکانات اولیه زندگی رنج می‌برد، محاصره نیز همچنان ادامه دارد و هیچ خبری از ده‌ها کشور و سازمانی که پس از اتمام جنگ، کبرورزانه سخن از ارائه کمک‌ها به مردم این منطقه داشتند، نیست.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.