آغاز فعالیت‌های گسترده رئیس دولت سابق برای بازگشت به قدرت

تعقیب و بررسی عملکرد جریان های فعال برای انتخابات سال آینده مجلس شورای اسلامی نشان می دهد که اکثر این جریانات از ماجرای انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته و رد صلاحیت های انجام گرفته توسط شورای نگهبان به شدت هراس داشته و تمام فعالیت های خود را بر اساس عبور از فیلتر این شورا برنامه ریزی می کنند.

الهام: وقتی متن توافق محرمانه است چه چیزی را نقد کنیم؟

ما هیچ گاه پیشگام جنگ نیستیم. منظور از آنچه در قاموس ما به عنوان جهاد وارد شده امروز در حوزه جهاد دفاعی است. ما از همه اصول خود دفاع می کنیم و ذلیل و تسلیم نیستیم. ضمنا زیر بار سلطه و زور هم نمی رویم، لذا از جنگ نمی ترسیم ولی جنگ جو نیستیم؛ جنگ ضرورتی است که اگر تحمیل بشود با همه قوت از خود دفاع میکنیم. آنچه برای ما اصالت دارد دفاع از ارزش هایمان است. لذا استقلال ابدا به معنای جنگ نیست.

واکنش الهام به بخش‌نامه جهانگیری: روحانی جلوی اقدامات غیرقانونی را بگیرد

معاون اول رئیس جمهور که اختیارات او ناشی از رئیس جمهور بوده، بالاستقلال- جز در مواردی که قانون اساسی امری را محول نموده باشد- حقی نسبت به تصرف در مصوبات دولت ندارد. در هیچ یک از مقررات و نیز قانون اساسی معاون اول، “قائم مقام” دولت در اتخاذ تصمیماتی از جنس آنچه در بخشنامه ذکر شده، محسوب نشده است.

طرح مهرآفرین به دستور جهانگیری متوقف شد

معاون‌اول رئیس‌جمهور در بخشنامه‌ای به کلیه وزارتخانه‌ها، شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌های دولتی تمامی استخدام‌ها و تغییر ساختار طرح مهر‌آفرین را متوقف کرد.

واکنش کیهان به اظهارات الهام: عذرخواهی کنید

در آخرين ساعات ديروز باخبر و خوشحال شديم که آقاي دکتر الهام اظهارات خود را تصحيح کرده است ولي خبر که آمد، متاسفانه خوشحال‌کننده نبود. کاش آقاي الهام با سابقه ديانتي که از ايشان داريم به جاي توجيه آنچه گفته‌اند، در يک کلمه از اشتباه خود پوزش بخواهند.

توضیحات دفتر الهام درباره «رجعت»

برخی رسانه ها بدون توجه دقیق به معنا و محتوای سخنان دکتر الهام، با ذهنیت قبلی نسبت به کلمه «رجعت» و قرینه سازی برای آن در زمینه مهدویت، نسبت به تحریف معنایی این سخنان اقدام کرده اند در حالیکه منظور و مراد دکتر الهام از کلمه رجعت…

کارکنان شرکتی ساماندهی می‌شوند

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی رییس‌جمهور گفت: ساماندهی کارکنان شرکتی تا پایان امسال به صورت نهایی انجام می‌شود.

تمجید دکتر الهام از احمدی نژاد

معاون رئیس جمهور گفت: امروز هیچکس نشنیده که رئیس جمهور در دسترس نیست، هر کس این پیام را شنیده حتما گیرنده خود را اصلاح کند چرا که فرستنده همیشه در دسترس است.

چرا دکتر الهام؟

دولت بعدی باید دولتی باشد که برای دفاع از ساحت مظلوم اندیشه و تفکر قیام کند و فرهیختگی را جایگزین سطحی ‏اندیشی و سیاست‏‌بازی نماید. دکتر الهام به این تحول اعتقاد راسخ دارد.

تولید علم در ایران تا حد زیادی صوری است

متاسفانه اکنون بسیاری از دانشجویان ما برای چاپ رساله‌هایشان باید دنبال این و آن بدوند؛ در حالی که اصلا نباید این گونه باشد. همچنین امروز تولید علم اگر نگوییم کاملا ولی تا حد زیادی صوری شده است و چندان ارتباطی با جامعه ما نیافته است.