ابلاغ سنداسلامی شدن دانشگاه‌ها تا ماه آینده

معاون فرهنگی اجتماعی وزیر علوم گفت: در حال حاضر سند اسلامی شدن دانشگاه‌ها در اختیار شورای عالی انقلاب فرهنگی است و ا‌‌ن‌شاءالله تا یک ماه دیگر این سند ابلاغ خواهد شد.

بن کارت‌های دانشجویی به نمایشگاه نمی‌رسد

معاون فرهنگی وزارت علوم با اشاره به عدم پرداخت بودجه بن کارت‌های دانشجویی گفت: بن کارت‌های کتاب دانشجویی به نمایشگاه کتاب نمی‌رسد.

برگزاری ۱۱۰جلسه انتخاباتی در دانشگاهها

معاون فرهنگی ـ اجتماعی وزارت علوم از برگزاری ۱۱۰ جلسه با حضور کاندیداهای احتمالی انتخابات ریاست‌جمهوری طی دو ماه گذشته در دانشگاه‌های دولتی کشور خبر داد.

برگزاری امتحانات ۸۴ دانشگاه بعد از انتخابات

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، گفت: تصمیم‌گیری برای چگونگی برگزاری امتحانات دانشگاه‌ها در ایام انتخابات، با نظرخواهی از دانشگاه‌ها صورت گرفته و این امر فرصت مناسبی برای فعالیت‌های انتخاباتی دانشجویان ایجاد می‌کند.

خواجه‌سروی: برخی با نام انجمن‌اسلامی اهداف خود را دنبال می‌کنند

معاون فرهنگی وزیر علوم چرایی عدم صدور مجوز برای تشکل‌های دانشجویی و تعطیلی زودهنگام دانشگاه‌ها در ایام انتخابات را تشریح کرد.

قانون حجاب و عفاف در دانشگاه ها اجرا می شود

غلامرضا خواجه سروي روز پنج شنبه در گردهمايي روساي دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي غيردولتي – غيرانتفاعي كشور از شوراي فرهنگي دانشگاه ها خواست تا با توجه به مقتضيات محلي و شرايطي كه اين دانشگاه ها دارند قانون حجاب وعفاف را اجرا كنند تا در اين زمينه دچار افراط و تفريط نشويم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.