دانشگاه‌ها عرصه جولان جناح افراطی می‌شود

معاون فرهنگی وزیر علوم دولت دهم با بیان اینکه دولت با روندی که برای جلوگیری از سخنرانی منتقدان در پیش گرفته‌، در آینده به هیچ‌ منتقدی اجازه صحبت نمی‌دهد، گفت: با این وضعیت دانشگاه‌‌ها تبدیل به جولانگاه یک جناح خاص افراطی می‌شود که در گذشته نیز وجود داشت.

اسامی شهرهای دارای مسکن مهر دانشجویی

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به آخرین وضعیت مسکن مهر دانشجویی گفت: دانشجويان متقاضي باید جهت تكميل پرونده خود و انجام امور مربوط به واگذاری به دفاتر ثبت نام در شهرهای جدید مراجعه کنند.

8 وعده فرهنگی وزارت علوم به دانشجویان

تاسیس خانه سینما، برگزاری نمایشگاه مد و لباس، وعده اختصاص مسکن مهر از جمله برنامه های فرهنگی وزارت علوم در دولت دهم بود که طی 4 سال بارها به آن تأکید شد و در مراسم مختلف از آنها به عنوان اهداف این بخش یاد شد در این گزارش به میزان تحقق یافتن این وعده ها در دولت دهم می پردازیم.

حفظ ارتباط اساتید بازنشسته با دانشگاه

خواجه سروی با اشاره به چگونگی ارتباط اساتید بازنشسته با دانشگاه گفت: هیچ قانون رسمی استفاده از خدمات علمی و پژوهشی اساتید بازنشسته را منع نمی‌کند و کماکان ظرفیت‌ها و مجوزهای لازم برای استفاده از دانش و تجربه آنان در قالب قوانین و مقررات جاری در دانشگاه‌ها وجود دارد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.