متن خیانت‌نامه سرکردگان فتنه ۸۸ به وزیر خارجه آمریکا

در نامه سرکردگان فتنه ۸۸ به وزیر خارجه آمریکا با طرح درخواست تحریم ملت ایران، آمده است: «باور داشته باشیم جمهوری اسلامی ایران هیچ گاه از دستیابی به بمب اتمی منصرف نشده، شبکه ترور خود را غیر فعال نساخته و از این ابزارها برای حفظ قدرت و افزایش سرمایه و توان مالی و اقتصادی، بهره می‌جوید.»

عکس: حداد عادل در انجمن سلطنتی فلسفه

در کتاب حکمت و سیاست، خاطرات شفاهی دکتر حسین نصر به کوشش حسین دهباشی عکسی از جلسه مشترک نراقی، حداد عادل و دکتر حسین نصر منتشر شده است.

«گزاره برگ» جایگزین «فکت شیت» شد

شورای واژه‌گزینی فرهنگستان زبان و ادب فارسی که غلامعلی حداد عادل ریاست آن را برعهده دارد عصر امروز تشکیل جلسه داد و در آن واژه «گزاره برگ» به عنوان واژه جایگزین «فکت شیت» به تصویب شورای واژه‌گزینی رسید.

عکس: آشغال‌جمع‌کنی حداد و ابتکار

پاکسازی حریم رودخانه جاجرود با همکاری حدادعادل نماینده مجلس و ابتکار رئیس سازمان محیط زیست

عکس: محض اطلاع آقای حدادعادل

آیین رونمایی از کتاب «محض اطلاع» شامل تحلیل محتوای جلد هفتم از یادداشت‌‌های اسدالله علم به قلم غلامعلی حداد عادل در فروشگاه ترنجستان بهشت با حضور مولف و جمعی از چهره های فرهنگی برگزار شد.

انتظار بیشتری در برخورد با منتقدان می‌رود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: از دولت انتظار صبر و حوصله بیشتری نسبت به منتقدان داریم.

جای‌خالی مدیریت خانواده در دانشگاه الزهرا

از نظر وجود رشته های فیزیک، شیمی و الهیات در دانشگاه الزهرا هیچ نگرانی وجود ندارد ولی جای رشته مدیریت خانواده در این دانشگاه خالی است.

ششمین کنگره جمعیت ایثارگران آغاز شد

ششمین کنگره سراسری جمعیت ایثارگران با حضور شخصیت‌های سیاسی آغاز شد.

تزویر در کنار زور دو ابزار استکبار برای تحمیل اراده بر ملت‌ها است

غلامعلی حداد عادل در آیین ۱۶ آذر اظهار داشت: این هجوم افتخارآمیز مردم ما برای زیارت کربلا و پیاده رفتن از نجف تا کربلا یک اخلاصی به ساحت امام حسین(ره) است و پیامی نیز به استکبار دارد که آنان بدانند ملت ایران همچنان حسینی است و دنباله‌رو راه خمینی(ره) است.

رسانه‌ها نسبت به زبان‌فارسی مسئولیت دارند

رئیس فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی گفت: یکی از مسئولیت‌های رسانه‌های مسئولیت نسبت به زبان فارسی است و ما در کشورمان نسبت به این زبان پرمحتوا مسئولیت داریم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.