اشراف متواضع!

مدیر کاردرست در مدرسه مفتی درست نمیشود. مدیر کاردرست وقتش را بجای اینکه توی مرز تلف کند باید سریع برود پیاده روی اربعین و برگردد و تست بزند برای کنکور. بالاخره هر جامعه‌ای یک عده مدیر میخواهد. اینها قرار است مدیر بشوند و مدیر تربیت کنند تا مستضعفین را از درد و رنج رهایی بخشند.

حداد عادل مهمان «خندوانه» شد

به دنبال دعوت دست اندرکاران برنامه «خندوانه» از حدادعادل و پس از رایزنی‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته در این خصوص، وی قرار است طی روزهای آینده مهمان این برنامه پر بیننده تلویزیون باشد.

«صلح» پیام ملت ایران به جهانیان است

رییس بنیاد سعدی خطاب به شرکت کنندگان در دوره دانش افزایی زبان فارسی گفت: هنگامی که به کشورتان بازمی‌گردید، پیام ما را به ملت خود برسانید و بگویید که ایرانی‌ها ملتی صلح‌دوست هستند.

فارسی بیشتر از هر چیز زبان محبت است

رئیس بنیاد سعدی گفت: فارسی زبان علم، دین، فلسفه، حکمت، عرفان و بویژه محبت است.

چرا «معادل فارسی» بین مردم رایج نمی‌شود؟

رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی به این سوال نمایندگان افکار عمومی که چرا معادل فارسی واژه‌های بیگانه بین مردم رایج نمی‌شود؟، پاسخ گفت.

اسلام داعش در تضاد با اسلام ناب است

مشاور عالی رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه اسلام ساختگی داعش در تضاد با اسلام ناب است، گفت: جوامع مسلمان در برابر سناریوی تضعیف اسلام توسط سکولاریسم باید وحدت داشته باشند.مشاور عالی رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه اسلام ساختگی داعش در تضاد با اسلام ناب است، گفت: جوامع مسلمان در برابر سناریوی تضعیف اسلام توسط سکولاریسم باید وحدت داشته باشند.

اصولگرایان مجددا از سوراخ تفرقه گزیده نشوند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید از سوراخ تفرق چندین بار گزیده شویم، گفت: اصرار ما بر وحدت اصولگرایان، تشنگی کسب قدرت نیست.

برخی رمان‌ها خرافات عصر جدید است

غلامعلی حداد عادل گفت: برخی از رمان های تخیلی معاصر گاهی به واقعیت ربطی ندارند و خرافات عصر جدید است

پخش سریال‌های کره‌ای و رونق اقتصاد کره

رییس بنیاد سعدی گفت: آموزش زبان هم به صورت مستقیم و هم غیرمستقیم در رونق اقتصاد موثر است. انواع شرکت ها با زبان سر وکار دارند و هر چه زبان یک کشوری معمول تر و رایج تر باشد، داد و ستد اقتصادی با آن کشور بیشتر انجام می شود.

حدادعادل:به مذاکره‌کنندگان اعتماد داریم

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه به نوبه خود از مذاکرات احساس دلواپسی می‌کند، گفت: اما به تیم مذاکره‌کننده اعتماد داریم و می‌دانیم فرزندان راستین مملکت در جهت مصالح کشور گام برمی‌دارند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.