تجدید میثاق با «یونس‌های گمگشته»

روز گذشته و امروز در مراسم وداع و تشییع شهدا مردم شهید پرور اصفهان پروانه وار گرد تابوت شهدای گمنام گردیدند و آن‌ها را مشایعت کردند. تمام مسیر هفت کیلومتری تشییع مملو از صدها هزار نفر از اقشار مختلف مردم بود که آماده بودند در قدرشناسی از آن‌ها که با دستان بسته رفتند تا ملت ایران دست بسته نباشد حماسه بیافرینند.

بزرگترین هیئت اصفهانی‌ها در استقبال از شهدا

در آستانه ی ایام شهادت امام صادق (ع) و مراسم تشییع شهدای غواص در اصفهان، بزرگترین هیئت مشترک به همت جمعی از مراکز فرهنگی شهر به صورت خودجوش مراسم یادبوداستقبال از شهدای غواص را برگزار می کند.

شعر: جنگ ما گنجی از حقایق بود

باز تابوت لاله ها بر دوش | برده غفلت زدیدگان به خروش || زین شهیدانی که دستشان بسته | دل مردم زغصه بشکسته || این شهیدان ظهور اخلاصند | این جوانان شهید و غواصند

عکس:وداع با شهید غواص حجت الاسلام شیخ‌شعاعی

مراسم استقبال و وداع از شهید غواص حجت‌الاسلام شیخ شعاعی پیش از ظهر چهارشنبه چهاردهم مرداد ماه در حسینه ثارالله سپاه علی بن ابیطالب قم برگزار شد. این مراسم که با حضور فرمانده سپاه قم، شورای فرماندهی، مسئولان حوزه نمایندگی ولی فقیه و جمعی از پاسداران همراه بود، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا، با شهید والامقام شیخ شعاعی وداع کردند.

قول و قرار شهادت به سبک غواص شهید

از بچه‌های خوب و ورزیده گردان بود. در شنا و غواصی مهارت خوبی داشت. کم حرف بودن از خصوصیات بارزش به شمار می‌رفت. خیلی به ندرت صحبت می‌کرد. یادم هست که یک هفته پیش از شهادتش، پیش من آمد و گفت: علی بیا یک قولی به همدیگر بدهیم.

مستند سفیرفیلم برای چهلم شهدای غواص

مرکز سفیرفیلم از انتشار مستندی با موضوع شهدای غواص به نام‌ «کربلای 94» در آستانه چهلم تشییع 175 غواص شهید در تهران خبر داد.

کاریکاتور: تشییع شهدا سیاسی نیست

در روزهای گذشته‌ برخی با عناوین و سخنان متفاوت نسبت به شعارهای مردم در تشییع ۲۷۰ شهید گمنام اعتراض کرده‌اند.

شهدا نه بی‌رنگ بودند؛ نه بی‌رگ!

شهدا نه بی‌رنگ بودند و نه بی‌رگ؛ این را از وصیتنامه‌هایشان می‌شود فهمید؛ این را از مقاومت با دست‌های بسته‌شان می‌شود فهمید؛ و البته این را خیلی‌ها نمی‌توانند بفهمند.

تحریف راه امام بدون تحریف شهدا میسر نیست

دشمنان ، امروز از این موضوع عصبانی اند که ظرفیت فکری مردم ایران بالا رفته و دستگاه تبلیغات دشمن توان مقابله با آن را ندارد. حضرت امام خامنه ای چندی پیش در آغاز مذاکرات فرمودند: این تجربه (مذاکرات)ظرفیّت فكری ملّت ما را بالا خواهد برد . . . البتّه بنده همچنان كه گفتم خوشبین نیستم؛ من فكر نمیكنم [از] این مذاكرات آن نتیجه‌ای را كه ملّت ایران انتظار دارد، به‌دست بیاید، لكن تجربه‌ای است و پشتوانه‌ی تجربی ملّت ایران را افزایش خواهد داد و تقویت خواهد كرد؛ ایرادی ندارد امّا لازم است ملّت بیدار باشد.و خشنودیم که ملت ما نشان دادند ، بیدارند و هرگز مذاکره زیر سایه تهدید را برنمی‌تابند.

شریعتمداری: چه وقت آمدن بود ؟!

الا باید از طیف یاد شده که لکه ننگ همسویی با دشمنان این مرز و بوم در فتنه آمریکایی اسرائیلی ۸۸ در کارنامه سیاسی برخی از آنان ثبت شده است پرسید؛ مگر شعارهای مردم که در مراسم کم‌نظیر تشییع شهدای سه‌شنبه سر داده شده و یا بر صفحه پلاکاردها و پرچم‌ها نقش بسته بود، چه بود که تا این اندازه شما را عصبانی کرده است؟!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.