کلیپ/ پنج دقیقه طوفانی از جواد خیابانی علیه مواضع اخیر کی روش

حرف حسابت چیه آقای کی‌روش؟ حتی پول‌تان را هم تا سنت آخر گرفته‌اید. شما کی هستید که بخواهید به مردم ایران توهین کنید. مردم ایران شرافت دارند؛ شما فقط معلم بازیکنان تیم ملی ما هستید بهتر نیست فکری به حال تاکتیک تیم‌تان کنید

فیلم: اجازه هست به همسرتون نگاه کنم

محمد فرج صالحی در تازه ترین اثر هنری خود فیلم کوتاه «با اجازه» را ساخته است.

خون پسرم برای حجاب و غیرت به زمین ریخت

فکر نکنید ما بی‌خیال از کنار بدحجاب‌ها عبور می‌کنیم. حرص می‌خورم یاد لحظاتی می‌افتم که پسرم با دیدن بدحجابی غیرتی می‌شد. در این سال‌ها با حیا زندگی کردیم و حرف نزدیم اما با مهربانی بنویس «خون پسرم برای حجاب و غیرت به زمین ریخته شده است.»

زن ایرانی، زن مسلمان یا زن جهانی؟

به عنوان یک زن مسلمان و شیعه، بسیار حیرت‌زده شدم از دیدن بخشی از بازیهای بانوان ایرانی در این مسابقات (تیراندازی و پرش و کبدی و …) که به صورت جزئی و با در نظر گرفتن جایگاه شایسته زن ایرانی به مخاطبان عزیز و علاقمند و پیگیر و … ارائه می‌شود همراه با اجرای مجریان توانمندی که پس از دیدن مسابقه (با سانسورِ کاملِ غیرت)، مثل همه خوشحالند و از پیشرفت زنان ایرانی و رسیدن آنها به جایگاه مطلوبشان اظهار خرسندی می‌کنند!

یه «خیانت» فیس‌بوکی کوچولو

این تئاتر گدشته از وضعیت به شدت نامناسب بازیگران، دارای دیالوگی بسیار کثیف و مبتذل است. بازیگران این قسمت تقریبا تمامی کلمات زشت را به‌کار می‌برند و بازیگر زن این قسمت چنان با هیجان این کلمات را به زبان می‌آورد که گویی تمام هیجان و جذابیت این تئاتر به بیان کلمات قبیحه‌ای است که باید گفته شود.

کم رنگ شدن تقبیح اجتماعی بی‌غیرتی

یک دکترای روان‌شناسی با اشاره به اینکه در گذشته به مردانی که نوامیس آنان بی‌حجاب بود انگ بی‌غیرتی زده می‌شد تصریح کرد: امروزه تحت تأثیر رسانه تقبیح بی‌غیرتی از بین رفته است و افراد غیرتی، اُمُل نامیده می‌شوند.

اینستاگرام؛ توهم من هم یک عکاسم

شاید یکی از مواردی که به‌طور محسوس همه کاربران اینستایی از آن مطلع نباشند، اتصال مستقیم این نرم افزار به گوگل مپ یا لوکیشن است. این‌که این نرم افزار در هر حال به محض اتصال مکان حضور فرد را نشان می‌دهد و محل عکاسی در هر حال مشخص و معین است. این خاصیت را می‌توانید در کنار خرید این شبکه اجتماعی توسط فیس‌بوک است کنار هم بگذارید. این‌که اطلاعات شما در هر حال در هر حال مخابره شدن است.

طرحی جدید برای ترویج بی‌حجابی

هنوز مدت زمان زیادی از ترویج نوع نابه‌هنجاری از پوشش بانوان، معروف به ساپورت نگذشته است که این بار در خیابان‌های شهر تهران، شاهد گسترش آرام و بی‌سروصدای نوعی دیگر از بی‌حجابی هستیم.

تصاویر دختران ایرانی در ژورنالهای نیمه‌عریان

اما امروز در کوچه پس کوچه های شهر تهران، دیگر شمال و جنوب هم ندارد، پا در یک مغازه کوچک لباس فروشی هم که بگذارید قبل از آنکه لباسی را که انتخاب کرده اید با خود به اتاق پرو ببرید فروشنده پیشنهاد می کند، ژورنال مغازه را ورقی بزنید، ژورنال هایی که زیرزمینی بودنشان از نداشتن حتی یک خط توضیح درباره لباسها کاملاً خودنمایی می کند.

نقش رسانه ملی در رواج بی‌حجابی منهای بی‌غیرتی

کارکرد چنین پاکسازی توسط تلویزیون چیزی جز نشان دادن این امر به مخاطب نیست که می شود (تاکید می کنم می شود) زن بدون پوشش اسلامی در جامعه و در شغل‌های نامناسب حضور داشته باشد، محدودیتی در برقراری رابطه با نامحرم نداشته باشد و هیچ رخداد خلاف عرف و شرعی هم رخ ندهد!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.