پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

اعلام زمان نام‌نویسی برای دریافت و حذف یارانه

در سال گذشته فقط ۹ درصد نانوایی‌ها از طرح آزادسازی استقبال کردند، گفت:‌ امسال هدفگذاری خیلی بیشتر است یعنی هم باید آن ۱۱ درصد سال گذشته و ۲۰ تا۳۰ درصدی نیز در سال ۹۴ به سمت آزادسازی بروند که هم رقابت گسترده‌تر شود هم کیفیت در نتیجه رقابت بهبود یابد.

یارانه پردرآمدها حذف می شود؟

باوجود اینکه طبق اعلام دولتی ها حذف یارانه پردرآمدها از سال قبل بصورت چراغ خاموش آغاز شده اما بازهم مجلسی ها این مهم را در بودجه برای دولت تکلیف کردند؛ برهمین اساس باید منتظر عملکرد دولت ماند.

بررسی کارنامه ژنرال‌های اقتصادی دولت

بی شک ، یکی از مهمترین خواست اصلی مردم در انتخابات خرداد 92 ، رفع دغدغه های معیشتی و اصلاح نظام اقتصادی کشور بود . به همین روی باید از ژنرال های اقتصادی دولت پرسید که در این یکسال مهمترین دستاوردهای آن ها در پیگیری این مطالبه ملی چه بوده است ؟

کاریکاتور: کنترل کالاهای‌اساسی در فاز دوم‌

وزارت بهداشت بر لزوم کنترل قیمت اقلام غذایی اساسی در فاز دوم هدفمندی تاکید کرد

رویای شیرین؛ نامه یک مسئول دولتی به همسرش

اما بعد. همسرم، به من خبر رسیده که همسر رییس جمهوری اسلامی ایران، تو را به سورى فرا خوانده و تو نیز بدانجا شتافته‌اى. سفره‏اى رنگین برایت افکنده، کاسه‌ها پیشت نهاده، سکه‌ها تقدیمت کرده، دخترکان را به دست‌افشانی در مقابلت واداشته، جامه‌هایی همسنگ درآمد یک سال یک خانواده پیش رویت به نمایش گذاشته و ….

مردم در منازلشان بنزین ذخیره می‌کنند

در آستانه اجرایی نهایی فاز دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها و تعیین قیمت های جدید بنزین، گازوئیل و سی.ان.جی مراجعه مردم به جایگاه‌های سوخت افزایش یافته است.

شعر: سخت است ولی بخند بابا

عمری ست عزیز و آبرومند | عمری ست بزرگ و سربلندی || شرمنده مباش اگرچه باید | اقرار کنی “نیازمند”ی || شرمنده کسی که خواست اینسان | شرمنده شوی و لب ببندی

فاز دوم هدفمندی در بودجه ۹۳ نیامد

مشاور اقتصادی رئیس جمهور با اشاره به اینکه خوشه بندی و تقسیم بندی دهک های جامعه یک کار پردردسر و بسیار پیچیده با عواقب بسیار زیاد است گفت: هنوز هیچ پیش‌بینی از فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها در لایحه بودجه ۹۳ نشده است.

حذف یارانه پولدارها در فاز دوم هدفمندی

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با تاکید برحذف دهک های بالا در فاز دوم طرح هدفمندی یارانه ها،گفت:پرداخت یارانه نقدی در فاز اول هدفمندی در دولت یازدهم نیز به دلیل تکلیف قانونی دولت تا پایان سال ادامه خواهد داشت اما باید توجه داشت که پرداخت یارانه به صورت مستقیم یعنی واریز پول به حساب مردم درمان درد مشکلات اقتصادی کشور نخواهد بود.

اجرای هدفمندی یارانه‌ها در دولت آینده

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی یکی از اولویت‌هایی که در دولت یازدهم باید مورد توجه قرار گیرد را نحوه اجرای مرحله دوم قانون هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد و گفت: باید هرچه زودتر اجرای مرحله دوم قانون آغاز شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.