فاضل نظری معاون هنری حوزه شد

با انتصاب محمد حمزه‌زاده به عنوان مدیرعامل سازمان توسعه سینمایی سوره و فاضل نظری به سمت معاونت هنری حوزه هنری، این نهاد فرهنگی با تغییرات مدیریتی قابل توجهی مواجه شد.

چه‌کسی چهره هنر انقلاب در سال۹۳ می‌شود

قائم مقام حوزه هنری انقلاب اسلامی کاندیدای دریافت جایزه چهره برگزیده سال 93 هنر انقلاب اسلامی را معرفی کرد.

فاضل نظری« شعر معناگرا»را تفسیر می‌کند

مجموعه درس گفتارهای « شعر معناگرا» با حضور فاضل نظری در فرهنگسرای رسانه برگزار می شود.

کتاب ضد؛ نازک اندیشی‌هایی یک شاعر به سبک هندی

در اینکه همیشه فاضل نظری پیروی سبک هندی بوده و به دنبال کشف مضامین تازه، شکی نیست اما اینبار شعرهایش تنها در نازک‌اندیشی و مضمومن سازی ادامه دهنده‌ی سبک هندی نیست و به اندیشه‌ و حتی دایره‌ی واژگانی شاعر هم رسیده و بسیاری از حرف‌های مهم او تحت تاثیر شاعران آن دوره‌ قرار گرفته است.

«ضد» به چاپ هشتم رسید

تازه‌ترین مجموعه شعر فاضل نظری با عنوان «ضد» چهل روز پس از چاپ اول به چاپ هشتم رسید تا رکورد دیگری در ارتباط با این کتاب ثبت شود.

نظر خالق «ضد» درباره شعر امام(ره)

فاضل نظری خواستار نگریستن به این اشعار به عنوان یک الگوی عرفانی و مدل جهان‌بینی شد و گفت: از ظاهر اشعار امام نباید به قضاوت پرداخت، باید به عنوان جزئی از معماری ذهنی و اعتقادی امام آن را نظاره کرد.

تقدیر مجمع ناشران انقلاب از 10 نویسنده

شاعران و نویسندگان ادبیات انقلاب اسلامی عصر امروز، ۱۹ اردیبهشت، طی مراسمی در غرفه مجمع ناشران انقلاب اسلامی در نمایشگاه کتاب تهران تجلیل شدند.

فاضل نظری رکوردها را شکست

استقبال بی نظیر از مجموعه «ضد» فاضل نظری (تازه ترین مجموعه این شاعر) آن را به چاپ دوم در کمتر از یک هفته رساند، این اثر از نخستین روز عرضه در نمایشگاه همواره در صدر پرفروش های سوره مهر قرار داشته است.

انتقاد خوراکیان از نظام فرهنگی کشور

رییس سازمان فرهنگی هنری در سی و یکمین نشست «زرین قلم» فرهنگسرای رسانه که به رونمایی از کتاب شعر «ضد» اختصاص داشت به انتقاد از حلقه‌های مواجهه نظام فرهنگی کشور با آثار ارزشمند هنری پرداخت.

می‌توان نمره قبولی به مسئولان فرهنگی داد

فاضل نظری عملکرد مسئولان فرهنگی در سال ۹۱ را خوب ارزیابی کرد و گفت: در قیاس با سال‌های گذشته با توجه به محدودیت بودجه، می‌توان نمره قبولی به مسئولان فرهنگی داد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.