فیلم: بی‌حرمتی فتنه‌گران به عزای سیدالشهدا

عاشورای ۸۸ روزی است که فتنه‌گران چهره واقعی خود را به بدترین طرز ممکن نشان دادند. روزی که همه در عزای سید و سالار شهیدان مشغول عزاداری بودند، عده‌ای در خیابان‌ها مغازه آتش زدند و هلهله سر دادند.

خانواده شهید محمدحسین فیض

روایتی از نقش محمدعلی نجفی در فتنه ۸۸: می‌خواستند تقصیر را به گردن رهبری بیندازند

آمده بودند تقصیر را بیندازند گردن رهبری! به کنایه می گفتند که ما تعجب می‌کنیم چرا «آقا» با این ها برخورد نمی‌کند! هم ایشان را مقصر می‌دانستند و هم دولت را. در اصل آمده بودند که این را بگویند. بعد می‌گفتند که این حوادث تقصیر ما نیست و ربطی به میر حسین موسوی هم ندارد!

کلمه گاف تکراری داد + عکس و فیلم

سه سال پس از عاشورای 88، وب‌سایت کلمه (وابسته به میرحسین موسوی) با انتشار تصاویری سعی کرد تا جنایات جنبش سبز را تطهیر و دگرگونه جلوه دهد. این سایت بار دیگر با انتشار تصویری از یک زن در یکی از کشورهای عربی ادعا کرد که وی در حوادث 88 در تهران مضروب شده است.

مرگ سبز؛ جنبشی اجتماعی یا خیابانی؟!

جریان سبز تلاش فراوانی نمود تا خود را در قامت یک جنبش اجتماعی معرفی نماید اما شکست های پی درپی این جریان در فراخوان‌های عمومی‌اش وعدم استقبال مردم از برنامه های آن، نشان داد که این جریان حداکثر یک جنبش خیابانی مقطعی بود.

ادامه سیر مطالعاتی جنبش سبز!

تعدادی از پژوهشگران به تدوین چند کتاب جدید پرداختند تا فرزندان آقای موسوی و هواداران جنبش سبز بتوانند با مطالعه آنها سیر مطالعاتی آغاز شده را تکمیل کنند. ما هم در اینجا به معرفی این چند کتاب می پردازیم

تماس شورای فتنه سبز با گروهک فدائیان خلق

عضو فراکسیون مشارکت در مجلس ششم می‌گوید: اصولا روحیه هاشمی، خان و خان بازی است و اگر او به مجلس می‌آمد حتما برای ریاست مجلس می‌آمد.

فقط یک احمق هوادارانش را به حرف افراد مجهول‌الهویه به خیابان‌ها می‌آورد

در مقابل رژیم، خیلی آدم باید احمق باشد که هوادارانش را به خاطر سخن یاوه یک یاوه گو که معلوم نیست کیست و چکاره است، شورای هماهنگی سبز و اردشیر امیرارجمند به خیابان‌ها بیاورد.

حاج‌سید‌جوادی: احمدی‌نژاد در پی تشکیل القاعده‌ای شیعی‌ است!

حاج سیدجوادی در این نامه ضمن آشفته و بحرانی توصیف کردن اوضاع کشور، محمود احمدی‌نژاد را مورد شدیدترین انتقادات قرار داد و مدعی شد که وی و جریان متبوعش «در راستای تاسیس یک جریان تروریستی بین‌المللی مشابه القاعده و البته با گرایش شیعی به سرعت در حرکت اند» و باید هرچه سریع‌تر مانع تحرکات وی شد.

قیام امام‌وامت‌ علیه بروکراسی‌ ضدمردمی

آن‌چه واقع شد، یک جنگ در دو سطح بود. سطح اول٬ جنگ نظام بروکراتیک (احمدی‌نژاد، دولت، جمهوریت نظام) بر علیه شبه‌بروکراتیک‌ها (مافیای قدرت و ثروت)، جنگ جمهوری‌خواهان علیه آریستوکرات‌های خودبزرگ‌بین و سطح دوم قیام «امامت و امت» بر علیه خروج بروکراسی از مسیر مردم.

بازخوانی: دانشگاه تهران به تاریخ ۱۶ آذر ۸۸

«اقلیت شدن» جنبش سبز به علت اقدامات رادیكال و تناقضات درونی، اصلاً برای سبزها قابل تحمل نیست، و اضطراب از این «اقلیت بودن» آن ها را به فحاشی وا می دارد. همین اضطراب است كه بر آن می داردشان تا اكثریت قریب به اتفاق جمعیت حاضر در دانشگاه را غیر دانشجو بیانگارند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.