صيانت از جمهوريت نظام

عده‌ای با نقاب و بی‌نقاب می‌خواهند آرای ملت را سرقت کنند و اگر ملت هم دست آنها را خواند، با سناریوی دروغ تقلب، اساس جمهوریت در نظام را به هم زنند. انقلاب و نظام از یک سوراخ نباید چند بار گزیده شود.

آخرین تلاش اصلاحات برای مقابله با قانون

بازخوانی وقایع تحصن و استعفای اصلاح‌طلبان در مجلس ششم و قرار دادن آن در کنار اظهارات روزهای گذشته آنان نشان می‌دهد که این جریان، هنوز علاقه ای به پذیرش قواعد اصلی انتخابات ندارند.

زدن ولایت‌فقیه تیپ فتنه‌گران است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در حقیقت فتنه‌گران مدعی سیاسی نبوده و اهداف گوناگونی را دنبال می‌کردند که با این نگاه آمریکا و اسرائیل در رأس فتنه‌گران قرار می‌گیرند.

یادآوری‌یک «روز»به علی‌مطهری+تصاویر

سخن مطهری درباره وحدتِ مردم در راهپیمایی ۹ دی را باید در تصاویر و دست‌نوشته‌های آن روز جست‌وجو کرد که حقیقتا گواه بر وحدت مردم است.

رجعت کور اصلاح‌طلبان به دوران دوم خرداد

صاحب‌نظران سیاسی معتقدند همایش سراسری اصلاح‌طلبان و حمایت آنان از فتنه‌گران در واقع بازگشتی به دوران پرتنش دوم خرداد است.

وحدت شیعه و سنی در یک‌هفته خلاصه نشود

مدیر حوزه علمیه مظهرالتوحید اهل سنت تایباد گفت: وحدت ما نباید در یک روز یا یک هفته خلاصه شود. نباید به گونه‌ای باشیم که در این هفته حرف از وحدت بزنیم و بعد در طول سال یکدیگر را تخریب و به مقدسات یکدیگر توهین کنیم.

نباید میراث شهدا به فتنه‌گران واگذار شود

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه با بیان اینکه نباید کسی که دستش در فتنه بوده و به زندان رفته و محکوم شده، مسئولیتی در حکومت بگیرد و میراث شهدا به او واگذار شود، گفت: رسانه‌ها باید با اسم و رسم فتنه‌گران را به مردم معرفی کنند.

فتنه‌گران برای انتخابات مجلس و خبرگان برنامه دارند

امام‌ جمعه موقت تهران با بیان اینکه فتنه‌گران برای انتخابات مجلس و خبرگان برنامه دارند، گفت:‌ نفوذ برخی فتنه‌گران در مجاری اجرایی کشور هشداری جدی است.

حقوق بشر به سبک اروپایی‌ها

اروپایی‌ها نسبت به حمایت از رژیم غاصب صهیونیستی و جنایت‌هایی که در اراضی اشغالی مرتکب می‌شود سکوت اختیار می‌کنند و در قبال حملات نظامی در نوار غزه که مصداق بارز نسل کشی است هیچ تحرک و واکنشی از خود نشان نمی‌دهند این منطق حقوق بشر اروپایی‌ها به مسائل پیرامونی است.

فتنه‌ای که شبیه «فتنه 88» بود

امام جمعه موقت شهر تهران در تجمع 7 هزار نفری طلاب گفت: نحوه برخورد ائمه با فتنه‌گران 2 گونه بوده است، با سران فتنه افشاگرانه برخورد می‌کردند، اما با بدنه فریب‌خورده فتنه بسیار مهرآمیز رفتار می‌کردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.