رسانه های دولت گرا

به نظر می رسد رسانه های ایران به دلیل آنکه به شدت ملی گرا شده و از منافع جهان وطنی انقلاب اسلامی عدول کرده یا توجهی به آن ندارند ضروری است جریان های حامی انقلاب اسلامی در خارج از کشور برای رسیدن صدای خود با بسامد بالا به افکار عمومی و حتی مسئولان جمهوری اسلامی، خود شیوه های رسانه ای جدی و جدیدی را دنبال کنند.

آیا مشکلات اقتصادی با تجدیدنظر در سیاست های نظام بر طرف می شود؟

اصلاح طلبان افراطی این روزها تاکید دارند که حل مشکلات اقتصادی با تجدیدنظر در سیاست های اعلامی نظام در حوزه سیاست خارجی و معامله در این زمینه بر طرف می شود و این تنها راه ممکن می باشد!

چرا باید عوامل ۸ ماه آشوب در تهران و عاملین شهادت۴۵نفر و دروغ زنندگان به انتخابات در فتنه ۸۸رفع حصر شوند؟

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شهر تهران با انتقاد از شعار رفع حصر که به عنوان شعار انتخاباتی برخی از لیست‌ها در انتخابات اخیر مطرح شد، گفت: متخلفان باید مجازات شوند.

فراخوان ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار

ششمین فراخوان جشنواره مردمی فیلم عمار با موضوعات «تاریخ معاصر ایران»، «فتنه سال 88»، «بیداری اسلامی و جهانی»، «نقد درون گفتمانی»، «جنگ نرم»، «اقتصاد مقاومتی» منتشر شد. همچنین، «ایران و آمریکا» و «حادثه هفتم تیر» موضوعات ویژه ششمین دوره جشنواره هستند.

فتنه ۸۸ را کسانی راه انداختند که در گرماگرم کربلای ۴ دنبال «مک فارلین» بودند

آقا روح‌الله از بابت حضور امریکایی‌ها در خلیج‌فارس نترسیده بود که جا بزند. روح‌اللهی که حداقل ما می‌شناسیم، به خاطر شیمیایی زدن در سردشت، به خاطر شهدای فلان جا نرفت امضا کند. چه دلیلی داشت؟ ما هم نمی‌دانیم، اما خودش در پیام قطع‌نامه می‌گوید خدایا! از هر آنچه گفتم گذشتم.

دشمن درصدد براندازی ولایت‌فقیه است

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه ابزار دست انگلیس، عُمال حکومتی يك كشور هستند، گفت: در فتنه 88 نیز یک عده عوامل اجرایی را درمقابل جریان رهبر ردیف کرده بودند تا کشور را به آشوب بکشانند.

آقای هاشمی! با «حق الناس» چه کردید؟

شک نباید کرد که اصرار بر همین رویه خطای آقای هاشمی در مواجهه با حق الناس، سنگ بنای فتنه بزرگ پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 1388 بود. گویی در این عرصه جدید، آقای هاشمی منتظر همان «انتقام» بود که چهار سال پیش وعده اش را داده بود.

استقبال از فروش اینترنتی فیلم جنجالی «لکه»

فروش اینترنتی فیلم داستانی «لکه» که از زاویه‌ای متفاوت به فتنه ۸۸ می‌پردازد با استقبال فراوان مخاطبان همراه بوده و صرف مدت کوتاهی به فروش میلیونی دست یافته است

«آدرس‌دهی» به فتنه‌گران

قائم‌مقام جمعیت رهپویان حضور اعضای حزب منحله مشارکت در حزب اتحاد ملت را نوعی آدرس به کسانی که در فتنه ۸۸ دست داشتند، دانست.

متن خیانت‌نامه سرکردگان فتنه ۸۸ به وزیر خارجه آمریکا

در نامه سرکردگان فتنه ۸۸ به وزیر خارجه آمریکا با طرح درخواست تحریم ملت ایران، آمده است: «باور داشته باشیم جمهوری اسلامی ایران هیچ گاه از دستیابی به بمب اتمی منصرف نشده، شبکه ترور خود را غیر فعال نساخته و از این ابزارها برای حفظ قدرت و افزایش سرمایه و توان مالی و اقتصادی، بهره می‌جوید.»

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.