جامعه‌شناسی فتنه: درک اجتماعی از فتنه به مثابه کنش طبقه مرفه جدید

درآغازین روزها نفی فتنه و سکوت ناشی از تنزه طلبی‌ها و یا درک‌های نادرست کار را بدان جا رساند که رهبر انقلاب از نخبگان بخواهند صرفا سکوت را شکسته و هر تحلیل و موضعی که درباره‌ی فتنه دارند، بیان کنند.

نهضت موشن‌گرافیک هسته‌ای

اولویت ارتقای آگاهی‌ عمومی از صنعت هسته‌ای و مذاکرات هسته‌ای، نهضت تولیدات فرهنگی در قالب موشن‌گرافیک را به راه انداخته است؛ نهضتی که از سوی رویش‌های فرهنگی فتنه ۸۸ دنبال می‌شود.

حصرخانگی افرادخائن در ایران سردمداران غرب را داعیه دار حقوق‌بشر کرد

وقتی در کشور ما دو نفر خیانت کار با ادعای پوچ و بی منطق اغتشاش برپا کرده و مردم را با تحریک خود به خیابانها کشاندند و آشوب ایجاد کردند به حصر خانگی محکوم می شوند سردمداران غرب داعیه دار حقوق بشر می شوند و از این افراد خائن حمایت می کنند.

۱۱۱ کد از دخالت آمریکا و انگلیس در فتنه ۸۸

متن کامل ۱۱۱ سند از دخالت مستقیم آمریکا و انگلیس در فتنه ۸۸ منتشر شد.

به نام شهیدمطهری، به کام فتنه گران

آقای دکتر علی مطهری، مانند بسیاری از افراد سیاسی، دارای نقاط قوت و ضعفی است. اما مهم، نوع ضعف و قوت و نیز شدت و ضعف هر کدام از آنهاست. آنچه در یکسال اخیر، از جناب آقای دکتر علی مطهری دیده می شود، از چند زاویه قابل بررسی است.

صيانت از جمهوريت نظام

عده‌ای با نقاب و بی‌نقاب می‌خواهند آرای ملت را سرقت کنند و اگر ملت هم دست آنها را خواند، با سناریوی دروغ تقلب، اساس جمهوریت در نظام را به هم زنند. انقلاب و نظام از یک سوراخ نباید چند بار گزیده شود.

یادآوری‌یک «روز»به علی‌مطهری+تصاویر

سخن مطهری درباره وحدتِ مردم در راهپیمایی ۹ دی را باید در تصاویر و دست‌نوشته‌های آن روز جست‌وجو کرد که حقیقتا گواه بر وحدت مردم است.

9 دی فراموش شدنی نیست

خطیب موقت تهران با اشاره به حضور مردم در 9 دی 88 و حماسه‌آفرینی‌های آنها در 9 دی 93 یادآور شد: دشمن می‌خواست مردم 9 دی را فراموش کنند اما به فضل خدا شما مردم حماسه 9 دی را فراموش نخواهید کرد.

ردپای داعش در پرفروش‌های کتاب

هفته دوم دی ماه همزمانی خوبی با حماسه مردمی باشکوه 9 دی داشت از این رو بازار کتاب هم در این همزمانی شریک شد و روسفید بیرون آمد.

فتنه‌گران برای انتخابات مجلس و خبرگان برنامه دارند

امام‌ جمعه موقت تهران با بیان اینکه فتنه‌گران برای انتخابات مجلس و خبرگان برنامه دارند، گفت:‌ نفوذ برخی فتنه‌گران در مجاری اجرایی کشور هشداری جدی است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.