عناصر فعال اشاعه فحشاء‌!

در این جامعه بزرگ، کوچکترین خبر و اتفاقی در چشم بر هم زدنی جهانی می شود. مردم دیگر حرفی را در دلشان نگه نمی دارند حتی جزئی ترین احساساتشان را هم به اشتراک می گذارند، حتی خطاها و اشتباهاتشان را هم با دیگران مطرح می کنند همان مسائلی که بارها گفته اند حتی با دوست خود هم مطرح نکن شاید روزی دشمن تو بشود چه برسد به اهالی بیشمار شبکه های اجتماعی.

حراجی دختران در اسراییل +عکس

بر روی اتیکت هر یک از زنان، سن، وزن، اندازه و کشور محل تولد آنها درج شده است.

قوانین کانادا به نفع فحشا تغییر می‌کند

همه نُه قاضی دادگاه عالی کانادا به رد قانون فعلی رأی داده‌اند و آن را«خیلی نامناسب» توصیف کرده‌اند. دادگاه عالی یک سال به پارلمان وقت داده تا نمایندگان قوانین مناسب تری در این باره تهیه کنند.

ترویج فساد و فحشا برای مقابله با فحشا؟

«گزارش تصویری از بدحجابی در تهران»، «گسترش بی حجابی در قم + تصاویر»، «استخرهای مختلط در تهران + تصاویر» ، «گلشیفته فراهانی برهنه شد + عکس» ، «مردی در آمریکا به ۳۰۰ زن تجاوز کرد + تصاویر» تیترهایی اغواکننده است که منتشر می‌شود.

فمینست‌های معترض به یورو ۲۰۱۲: اوکراین فاحشه خانه نیست

همزمان با برگزاری مسابقات فوتبال یورو 2012 اخیرا گروهی زنان که به فمنیست های اوکراینی مشهورند در اقدامی تازه و در اعتراض به رواج « روسپی گری » در کشورشان در محل برگزاری مسابقات برهنه شدند..

اگر ده آقازاده اعدام شود، فحشا از بین می‌رود!

ما اگر به جای هاشمی و خاتمی بودیم، آیا می‌توانستیم در برابر اقتضائات، قدرت را حفظ کنيم؟ آیا من هم تن به رانت‌خواری و پارتی‌بازی می‌دهم؟ ما باید این میدان نقد را باز بگذاریم. یعنی همان امر به معروف و نهی از منکر. در نظام سیاسی اسلام اگر با کسی بیعت کردید و به او رای دادید باید او را نگهبانی و پاسداری کنید…هم باید با علت و هم با معلول برخورد کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.