ورود روحانيون به ورزشگاه‌ها متوقف شد

این طرح درحال حاضربه دلیل کمبود منابع مالی متوقف شده است اما امیدواریم با تخصیص منابع مالی این طرح بار دیگر اجرایی شود.

از تعلیق سیاسی تا رئیسی که نه مدیر بود نه فوتبالی

نکته ای که بیش از حد برای اهالی فوتبال آزار دهنده است عدم استقلال لازم و کافی فدراسیون فوتبال و شخص علی کفاشیان است اگر چه این آمر به صورت تلویحی توسط کفاشیان در فروردین ۸۸ و بعد از باخت تیم ملی ایران به عربستان و برکناری عجیب علی دایی در برنامه نود اعلام شد اما همچنان این آمر توسط برخی فدراسیون ها تکذیب می شود.

این اتفاق نادر است؟!

پس از این‌که به همت عالی مسئولان فدراسیون فوتبال «عقده‌ی ملی» المپیک رفتن تیم ملی فوتبال امید، 40 ساله شد (تازه اول چهل چهلی‌شه!)، جا دارد به این بپردازیم که جواب‌های احتمالی سایر کشورها در مواجهه با چنین اتفاقی چه خواهد بود …

هزینه مختار در فوتبال صرف می‌شد بهتر بود!

رئیس سازمان لیگ گفت: اگر هزینه 20 میلیاردی ساخت سریال مختارنامه در فوتبال صرف می‌شد شادی جوانان چند برابر بیشتر از اظهار علاقه‌ای بود که آنان صرف سریال مختار می‌کنند اما باید باید به عزیز محمدی گفت: آیا بودجه‌های دولتی مصرف شده برای ۱۷ تیم از ۱۸ باشگاه لیگ برتری کم بوده که چشم شما به هزینه ۲۰ میلیاردی مختار نامه است؟

سفر توريستي مديران فوتبالي با خرج بيت‌المال

حضور تمامي اين مديران فوتبالي براي تماشاي ديدار تيم هاي ايران و برزيل با هزينه بيت المال جاي سوال دارد.

دستمال سفيدم آرزوست!

اتفاقات ورزشگاه يادگار امام(ره) در ديدار شهرداري تبريز و پرسپوليس تهران، واكنش‌هاي متفاوتي را به همراه داشت. سهرابي، مديرعامل باشگاه شهرداري تبريز براي اين‌كه تيمش را از اتهامات وارده تبرئه كند، كلا هواداران خود را منكر شد!

فوتبال زنان ایران و ترکیه / فوتوکاتور

دیدار فوتبال زنان ایران و ترکیه جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۸۹ در ورزشگاه جالان باصار شهر سنگاپور در جریان بازیهای المپیک نوجوانان با شکست تیم ایران مقابل ترکیه به اتمام رسید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.