بازخوانی پرونده مهدی هاشمی و در پنجره

شماره ۲۴۵ هفته‌نامه پنجره با بررسی روند راهی شدن مهدی هاشمی به زندان، پرونده‌ای درباره اقتصاد پساتحریم و هم‌چنین پرونده‌ای درباره زندگی شهید رسول حیدری منتشر شد.

مهدی هاشمی چه کسی را ذبیح خود کرد؟

مهدی هاشمی، فرزند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، روز یکشنبه گذشته در هنگام ورود خود به زندان اوین برای گذران مدت حبس، متنی را خواند که معنای قابل تأملی در آن وجود دارد

پرونده هاشمی اعتماد به قوه قضائیه را بالا برد

عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت:باید از دستگاه قضا تشکر کنیم پرونده مهدی هاشمی و رحیمی اعتماد به قوه قضائیه را بالا برد قاضی این پرونده با وجود فشارها و حواشی ایجاد شده توانست این پرونده را بررسی و حکم آن را صادر کند.

کشته شدن 20 زندانی در حال فرار

نیروهای ارتش سوریه و حزب الله لبنان موفق شدند 20 تروریست را که در حال فرار از شهر «زبدانی» سوریه بودند، بکشند.

شکست عملیات فرار ۳۰۰ زندانی القاعده در صنعا

نیروهای امنیتی یمن موفق شدند تا یک عملیات القاعده برای فرار عناصر این شبکه تروریستی از زندان را خنثی کنند.

آیا مهدی هاشمی فرار کرده است؟

آیا مهدی هاشمی علی رغم داشتن پرونده قضایی در ایران،‌ بازداشت در تهران را بر دستگیری در لندن و استرداد به کانادا ترجیح داده و در یک ماجرای معکوس، این بار از لندن به تهران گریخته است؟

جزئیات فرار ۱۰۲ تروریست از زندان «تکریت»

وزارت کشور عراق با صدور بیانیه‌ای جزئیات فرار تروریست‌های القاعده از زندان تکریت را فاش و تعداد فراری‌ها را ۱۰۲ نفر اعلام کرد.

تجمع مقابل درب پژوهشکده فرهنگ و هنر

چندی پیش شاهد تجمع و ازدحام تنی چند از هموطنان فرهنگ دوستمان در مقابل پژوهشکده فرهنگ و هنر بودیم؛ در ادامه به بررسی زوایای مختلف این اتفاق می پردازیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.