جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

اقامت امریکا با 6 هزار دلار برای سینمایی‌ها

ایالات متحده امریکا برای سینماگران ایرانی شرایطی را فراهم کرده که با پرداخت مبلغی ناچیز و بدون سرمایه گذاری بتوانند اقامت این کشور را برای همیشه دریافت کنند.

نشست تخصصی بررسی وضعیت سربازی

مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با توجه به اهمیت موضوع خدمت سربازی و نقطه نظرات نمایندگان محترم، این موضوع را در دستور کار خود قرار داده است

میراث آلبرتا ۲ در جشنواره اورگان آمریکا

مستند میراث آلبرتا ۲، پس از حضور در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر و دریافت فانوس بلورین از چهارمین جشنواره فیلم عمار، در فستیوال فیلم های آسیایی – آمریکایی اورگان حاضر خواهد شد.

3 کشوری که مقصد اصلی نخبگان هستند

در حال حاضر نخبگان ما در 3 کشور آمریکا، کانادا و انگلیس هستند که ما با این کشورها رابطه سیاسی نداریم که این امر موجب شده است که ایجاد ارتباط با این نخبگان به راحتی صورت نگیرد.

اهداف BBC از انتشار اخبار فرار مغزها

چنین اخباری از سوی بی بی سی تلاش می کند که نشان دهد که امید و نشاط مردم در بعد از انتخابات و پیروزی آقای روحانی، فروکش کرده و آتشی تند بوده که حالا فروکش کرده و تبدیل به ناامیدی و تصمیم برای مهاجرت و فرار مغزها شده است.

تعیین تکلیف وزیر خارجه آمریکا برای ترکیه

همه شواهد حکایت از آن دارد که اردوغان دیگر قصد سفر به غزه را ندارد، از شروط خود برای عادی‌سازی روابط با اسرائیل گذشته – خواستار لغو محاصره غزه نشد – و در نهایت نیز بار دیگر فضای کشورش را بر روی جنگنده‌های این رژیم باز خواهد کرد؛ تا میزان «اسرائیل ستیزی» و «مستقل بودن» نخست‌وزیر ترکیه مشخص شود.

تیزر: میراث آلبرتا ۲؛ روایت اروپایی

این مستند نگاهي بر زندگي و تحصيل دانشجويان ايراني در اروپا (فرانسه، سوييس، آلمان) داشته است

می‌گفتند چرا تکلیف آن‌ها را یکسره نکردید!

در سفرهایی که به سوئیس و آلمان داشتیم اغلب دانشجوها این فیلم را دیده بودند و انتقاد داشتند که چرا تند رفتید از آن طرف خیلی از بچه های خودی و مذهبی می گفتند چرا تکلیف آن ها را یک سره نکردید و موضع سرسختی نداشتید.

دانشجویان ایرانی به کدام کشورها می‌روند

اکثر دانشجویان بورس در مقطع تحصیلات تکمیلی هستند و بیشترین دانشجو در دانشگاه های آمریکا، مالزی، کانادا، انگلستان و استرالیا مشغول به تحصیل می شوند.

خروج دندان‌پزشکان ۷۰ میلیون تومانی از کشور

رئیس کل سازمان نظام پزشکی از افزایش بی‌رویه تعداد دانشجویان دندانپزشکی و مهاجرت برخی از آنها با وجود هزینه ۷۰ میلیونی تحصیل آنها در کشور انتقاد کرد و گفت: توزیع دندانپزشکان در کشور عادلانه نیست و در برخی جاها به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر یک دندانپزشک هست.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.