عکس: شوخی فوتبالی با استاد رائفی‌پور

این تصویر اشاره‌ای داره به روندی که چند سال پیش آقای رائفی‌پور در میان جمعی از مخاطبان خود ایجاد کرده بود که با نمادیابی‌های افراطی، هرگونه مثلث و چشم را به فراماسونری و صهیونیسم نسبت می‌دادند.

تخصص رائفی‌پور موضوع طنز دکتر سلام

در این قسمت دکترسلامی‌ها با اشاره به اینکه در سریال‌های امسال تلویزیون روح، جن، شیطان حضور ندارند می‌گوید سریال‌های شبه‌ماورایی سال‌های گذشته تلویزیون حتا صدای «پروفسور رائفی پور کارشناس همه امور از شیر مرغ تا جان آدمی‌زاد را هم در آورد» و می‌گوید «آخر نفهمیدیم رائفی‌پور کارشناس چیست وتنها در مورد قاتل بوروس‌لی صحبت نکرده است»

ماسون بودن سید جمال، آری؟ نه؟ یا هیچ کدام؟!

تحلیل و تبیین بسیاری از امور ظاهرا پیچیده در تاریخ معاصر-مانند مشروطه، انجمن حجتیه، دکتر شریعتی، شهید جاوید، آقای منتظری، و … و حتی فتنه 88- که در همگی این موارد دو طیف از روحانیون در مقابل هم صف بندی فکری (و بلکه اجتماعی) می‌کنند، ریشه در همین تفکیک أهم از مهم دارد، نه تفکیک راست از دروغ

هدف گروه‌های رپ و متال چیست؟

گروه رپ یک جریان مستقل برای خود دارد، متال نیز همچنین بعضی از این جریان‌ها نیز همین‌طور. این جریان‌ها هم‌اکنون در خدمت استعمارند. در خدمت جریان‌های ماسونی، حتی گروه‌های رپی که در داخل کشورند من استناد می‌دهم به عزیزان که گاهی اشعار اینها را گوش می‌دهند اگر دقت کرده باشند می‌بینند اینها بیشتر به جان هم افتادند و بیشتر به جان دین.

جریان‌شناسی حضور زن در تاریخ معاصر ایران

برای بررسی اثرگذاری و نقش زنان ایرانی در پیروزی انقلاب اسلامی و در پیشبرد آن، قبل از هر چیزی باید حضور و نقش زن در تاریخ معاصر ایران را جریان‌شناسی كنیم.

تولید فرهنگی یا تجارت فرنگی؟

فرنگی‌کارها، کار فرهنگی را مصادره کرده‌اند. نیرو تربیت می‌کنند به چه مقبولی. رجایی را تمییز نمی‌دهد از باهنر و هالیوود را می‌شناسد مثل کف دست! خورشید انقلاب را نمی‌شناسد و ستاره داوود را در کف نعلبکی و نوک برج و پشت وانت اکبر سیبیل کشف می‌کند و در جزیره برمودا دنبال فراماسون‌ها می‌گردد که هیچ کدام از ما یک لیوان آن نمی‌خوریم مگر اینکه آنها برایش برنامه‌ریزی کرده‌اند!!

اولویت‌های مبارزه و آدرس‌های غلط؛ شاهین نجفی

تجربه نشان داده است، وقتی اتفاقاتی از این دست به شدت رسانه‌ای می‌شود و حول آن تبلیغات صورت می‌گیرد، اتفاقاتی مهم‌تر در داخل و خارج از کشور در حاشیه‌ی آن‌ها روی می‌دهد و توجه‌ها را از اولویت‌های مهم‌تر بر کنار می‌کند. و بسیاری اوقات تجربه شده به عمد به چنین فضاسازی هایی دست می زنند، تا مسائل اصلی تری مخفی بماند.

باید علمدار بیداری اسلامی باقی بمانیم

درك درست از این حقیقت كه ایران علم‌دار بیداری اسلامی است موجب فهم صحیح تكلیف می‌شود. نخست آنكه اگر می‌خواهیم ایران به عنوان الگوی بیداری اسلامی همچنان پیش‌برنده باشد باید با جدیت بیشتر برای بالندگی نظام تلاش كنیم.

درون جامعه دستگاه فراماسونری در حال تقويت مجدد است

ما بايد اسلام را به عنوان يك مجموعه سيستماتيك بلكه يك مجموعه ارگانيك بنگريم؛ مجموعه‌اي كه اعضايش تأثير و تأثر متقابل دارند و با فعاليت‌هايي كه انجام مي‌دهند زمينه رسيدن به هدف واحدي را فراهم مي‌كنند كه فوق هدف فعاليت‌هاي هر بخش از اين سيستم است.

تصویر: قرآن با نماد فراماسونری!

قرآنی توسط انتشارات دارالعلم قم در سال 1389 و در چاپخانه‌ی شرکت چاپ قدس منتشر و چاپ شده است که طرح روی جلد آن شبیه به ستاره داوود است. تعدادی از این قرآن نیز توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دانشگاه تهران اهدا شده است.

اخرین اخبار
پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.