ایران چگونه باید فرانسوی‌ها و سعودی‌ها را راضی کند!؟

باوجود شکست تجربه برجام و به بن بست خوردن تدبیر‌ دیپلماسی، شانتاژ رسانه‌ای جریان سازش، برای واگذاری امتیا‌زهای بیشتر به کشورهای غربی، بیانگر عدم تعلق این جریان به منافع ملی و پیشرفت و توسعه ایران است.

تظاهرات مردم پاریس بر علیه سفر ترامپ به فرانسه+عکس

گزارش تصویری تظاهرات مردمی در پاریس پایتخت فرانسه علیه دونالد ترامپ و سیاست های جنگ طلبانه وی خصوصا در خاورمیانه

از «بینوایان » شما تا «داستان ایستادگی» ما

امروز وقتی هواپیمای هیئت شصت نفره فرانسوی در فرودگاه «شهید هاشمی نژاد» مشهد به زمین می‌نشیند شاید کسی نباشد برای آنها توضیح دهد که این خطیب و نویسنده محبوب مشهدی توسط کسانی ترور شد که در پاریس به پارلمان دعوت می‌شوند تا راجع به مبارزه با تروریسم سخنرانی کنند.

طرح برلین-پاریس-رم برای توقف سیل پناهجویان

وزرای خارجه آلمان، فرانسه و ایتالیا در نامه‌ای برای مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا طرحی مشترک برای حل بحران مهاجران ارائه کردند.

معرفی شرکت فرانسوی ناقل ایدز در ایران

سازنده مستند «چند قطره خون» گفت: شرکت فرانسوی sanofi avantis که در گذشته با نام دیگری در بازار ایران فعالیت داشته است دوباره به کشور بازگشته است.این شرکت داروهای آلوده وارد ایران کرد که ناقل بیماری ایدز بوده است مردم و پزشکان تحریمش کنند.

فرانسه هم هشدار سفر به ایران را لغو کرد

وزارت خارجه فرانسه با صدور بیانیه ای نام ایران را از لیست کشورهای ناامن خارج کرد و هشدار سفر برای اتباع این کشور به ایران لغو شد.

خطر ورود HIV های اقتصادی

فرانسوی ها پس از اینکه تحریم ها شروع شد نقض قرارداد کردند و اطلاعات وسیعی از حوزه های انرژی ما داشتند و دنیا را برای تحریم های بیشتر علیه ما مطلع کردند.

مسافری از سرزمین نفت

دریا نیز به ملک انحصاری پول سعودی تبدیل شده است به این معنی که مسئولان فرانسوی مردم را از گرفتن آفتاب در سواحل مدیترانه در امتداد قصر پادشاه سعودی منع کرده و قایقرانی تا شعاع ۳۰۰متری قصر را نیز ممنوع اعلام کرده‌اند.

فرهنگ فرانسوی از ایدز خطرناکتر است

خیلی‌ها می‌پرسند چرا نام حقیقت با حمایت فرانسه بر سینمای ما سایه انداخته است. «حقیقتی» که ظاهرا در فرانسه فقط یک سینمادار است. اما حالا خیلی ها اعتقاد دارند نمی شود نقش او در پیوند فرهنگ فرانسه برای مسیردهی به سینمای ایران را ندید. مسیردهی غریبی که ته آن حتی شاید به خیابانی نزدیک ژان بارت برسد.

اعتراض فرانسوی‌ها به سفر پادشاه سعودی

بیش از صد هزار فرانسوی در اعتراض به قُرُق شدن ساحل عمومی منطقه “میراندول” برای پادشاه عربستان و همراهانش طومار امضا کردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.