ماجرای‌ شکایت‌ بازیگران‌ زن‌‌ از‌ سلحشور

وکیل سلحشور گفت: حسب اعلام موکلم مقرر شده تا بازیگران شاکی مستندی از صحبت‌های کارگردان متهم را تهیه کنند که وی چه زمانی و در کجا به آن ها توهین کرده است.

با این پول‌ها فیلم انقلابی ساختن هنر نیست!

این طوری انگ می‌خورند. نباید عمار را نردبان مطالبات آدم‌هایی کرد که اگر دستشان به پروژه‌های پروپیمان برسد، همه چیز فراموششان می‌شود و همین بچه‌ها را هم دیگر نمی‌شناسند! بچه‌های عمار با دست خالی بهترین آثار را ساختند. نشان دادند لنگ بودجه و گوشه چشم مسوولان برای ترسیم علائق و آرمان‌های انقلابی‌شان نمی‌مانند.

دبیر اولین جشنواره عمار از سینمای مردمی می‌گوید

مخاطبین سینمای روشنفکری سرجمع یک‌ونیم یا دومیلیون اند، اما ما در این طرف به دنبال مخاطب خاص خود نرفته ایم، عنان کار را به صدا و سیما سپرده ایم که باز دست این‌هاست. وحید جلیلی فیلم‌ها را به روستاها برده است. برای من جالب است که یک پیرمرد روستایی می‌آید در مسجد می‌نشیند و فیلم می‌بیند!

سلحشور: بی‌هنران، هنر را تنها در سیاهی و زشتی می‌بینند

سلحشور با بیان این‌که هنر غیر معنوی هنر نیست، اظهار داشت: کلمه هنر زمانی در مورد خلق یک اثر به کار برده می‌شود که اثری ارزشی و معنوی باشد وگرنه به عنوان هنر اطلاق نمی‌شود و آن‌هایی‌که مذهبی‌ها را قبول ندارند بر خلاف اعتقادات جامعه عمل می‌کنند. آن‌ها بی‌هنرند، هنر را فقط در سیاهی، زشتی، ترویج بدی‌ها و بی‌بند و باری‌ها می‌بینند که هر حیوانی هم می‌تواند بدی‌ها را رواج دهد.

سلحشور از «سینمای داستانی واقعی» می‌گوید

فرج الله سلحشور در چهارمین روز سومین جشنواره مردمی فیلم عمار سخنرانی خواهد کرد.

سلحشور: بازی تمام شد، من تبرئه شدم

این کارگردان سینما و تلویزیون با تاکید بر اینکه دادگاه تجدید نظر، حکم به برائت او داده است، گفت که بالاخره بازی ناجوانمردانه و غیرمنصفانه که علیه‌ او به راه افتاده بود، به پایان رسید.

پیشنهاد آیت‌الله مکارم‌ به سلحشور

فرج‌الله سلحشور گفت: طی دیداری که با آیت‌الله مکارم شیرازی داشتم، ایشان پیشنهاد کردند سریال زندگی «علامه مجلسی» را بسازم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.