مبادا از سلحشور غافل شویم و بر مظلومیتش بیفزاییم

فرج الله سلحشور در حسرت ساختن موسی ماند و رفت، وقتی از موسی می‌گفت، دیگر صبر ایوب نداشت. شوق او برای ساختن بیش از صبرش بود، مرتب می‌گفت موسی یعنی یک ششم قرآن، موسی یعنی جواب اسرائیلیات وآنقدر می‌گفت تا به گلایه می‌رسید.

ناگفته های سلحشور از همکاری با نوری زاد و مخملباف

آن‌طور که خود خانم ریاحی می‌گفت، سر سريال‌ها که می‌رفت، فضای کار برایش آزاردهنده بود. اما به روایت خودش، در حین ساخت سريال حضرت یوسف(ع) خیلی آرامش داشت. می‌گفت اینجا که خبرم می‌کنند و می‌گویند آفیش هستی و بیا، احساس می‌کنم می‌خواهم به خانه‌ی خودم بروم. خب بعد از این سريال تصمیم گرفت دیگر کار نکند، چون فکر می‌کرد آرامشی را که در سريال یافته، ممکن است در جای دیگری پیدا نکند.

عکس: مداحان اهل‌بیت در خانه آقای کارگردان

جمعی از پیرغلامان خانه مداحان و اصحاب رسانه با حضور در منزل کارگردان سریال یوسف پیامبر، حاج فرج الله سلحشور از زحمات او تقدیر کردند.

فرج‌الله سلحشور،یوسف‌پیامبر خود را تقدیم کرد

در پی موج تقدیم از حاج صادق آهنگران، فرج الله سلحشور، سریال و کتاب یوسف پیامبر را طی نامه ای به حاج صادق آهنگران تقدیم کرد.

سلحشور، خادم حرم حضرت معصومه(س) شد

فرج‌الله سلحشور، کارگردان سینما و تلویزیون با دریافت نشان ویژه خادمان حرم حضرت معصومه(س)، خادم افتخاری این حرم مطهر شد.

مجلس بودجه سریال موسی(ع) را تأمین نکرد

این کارگردان به «نسیم»، گفت: صداوسیما شبیه فروشگاه کالاست نه بلندگوی کشور اسلامی. صدا و سیمای ما اصلا آمادگی حمایت از سریالم را ندارد؛ همان بهتر که امثال این مجموعه در آن ساخته نشود

تنها کشور اسلامی که به فیلم‌ساز بودجه می‌دهد که به اسلام فحش دهد

ما بودجه را در راههای غیر فرهنگی خرج می کنیم؛ تنها کشوری هستیم که به فیلم ساز بودجه می دهیم تا به انقلاب و اسلام فحش دهد و بعد تشکر هم می کنیم. اما ما نباید به بهانه فیلم سازی اسلامی همه هنرمندان را سر ببریم. برنامه ریزی، طرح مبانی و اصول فیلم سازی اسلامی، مدیریت و بودجه گذاشتن راهکار این مسئله است.

خاطره آیت الله جنتی از فیلم مخملباف

آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان در آیین اختتامیه چهارمین جشنواره فیلم عمار برای دقایقی سخنرانی کرد.

سلحشور: اولین نقشی که بازی کردم «حر» بود

کارگردان سریال جهانی «یوسف پیامبر(ع)» گفت: اولین نقشی که بازی کردم و با آن به دنیای هنر آمدم، نقش «حر» بود.

مسئولین فرهنگی دربرابر تهاجم فرهنگی تسلیم شده‌اند

فیلمسازان ما با مذهب و دین بیگانه هستند از این رو دلیل نمی شود چون بنده یک فیلمساز هستم و حرکت دوربین و نور را می شناسنم حتما می توانم کار مذهبی هم انجام دهم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.