سایت فردا فیلتر شد

سایت خبری ـ تحلیلی «فردا» از ساعات ابتدایی بامداد امروز جمعه 24 خرداد و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری از دسترس خارج شد.

قالیباف فتنه گران را نابود کرد

چند روز پیش از رسانه های فعال در زمینه مقابله با فتنه در مجلس تجلیل شد. به آقای انبارلویی گفتم از رسانه های انقلابی تجلیل شد، حالا با رسانه هایی که متعلق به بیت المال بودند و بیت المال را معطل کردند چه باید کرد؟ با کسانی که تریبون های نظام را در اختیار داشتند، اما حرفی نزدند تا فشارها متوجه رهبری شود چه باید کرد؟ بالاترین ابزار بیان حقایق و انجام رسالت عمارگونه یک رسانه است

پاسخ سردبیری الف به مدیر بخش فارسی صدای آمریکا

لحن آقای بلیدا سرشار از غرور و تکبر است. ایشان بدون اینکه به سوالات مطرح شده در نامه 6 سردبیر ایرانی از همکاران آمریکایی خود پاسخ دهد، سردبیران ایرانی را متهم می‌کند به پیشنهاد مقامات دولت این نامه را نوشته‌اند و بعد از سردبیران ایرانی سه سوال مطرح می‌کند و خودش از طرف آنها به سوالاتش جواب می‌دهد!

به رسانه‌های غربی کاری نداشته باشید

آلکس بلیدا، مدیر شبکه خبری فارسی صدای آمریکا پاسخ نامه‌ی سردبیران ایرانی سایت‌های خبری را ارسال کرد. وی در این نامه به بندهایی از نامه سردبیران ایرانی اشاره می‌کند که رسانه‌های غربی را به عدول از اخلاق حرفه‌ای متهم کرده‌اند. ایشان بدون پاسخ به هیچ یک از سوال‌ها از سردبیران ایرانی می‌خواهد که به رسانه‌های غربی کاری نداشته باشند…

نامه سردبيران سايت‌هاي خبري ايران به همکاران آمريكايي

سردبیران 6 سایت خبری ایران در نامه ای به سایت ها و روزنامه های آمریکایی و اروپایی، ضمن انتقاد از نحوه پوشش اخبار ایران در حوادث پس از انتخابات، به رفتار غیرحرفه ای این رسانه ها در دامن زدن به آشوب و تنش در ایران و انعکاس اخبار نادرست و حاشیه ای اعتراض کردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.