آرزوی جالب یک آمریکایی برای ایرانیان در شب آرزوها!

مایکل جونز در ادامه و با اطلاع یافتن از اینکه شب آرزوهاست گفت من 5 فرزند و 15 نوه دارم و برای شما هم آرزو میکنم که پنج فرزند و 15 نوه داشته باشید!

نمایندگان مجلس هر کدام چند فرزند دارند؟

بررسی‌ها از ۵۲ نماینده مجلس نشان می‌دهد ۵ نفر از این نمایندگان تنها دارای یک فرزند هستند، ۱۴تن دیگر از وکلای ملت دارای ۲ فرزند و ۱۶ نفر دیگر ۳ فرزند دارند.

کاریکاتور: من غول نیستم

افزایش سطح توقعات و همچنین تفکرات غلط نسبت به فرزند باعث فاصله گرفتن از مسئولیتهای زندگی خواهد شد. آموزش مهارتهای زندگی و مواجه شدن با واقعیات و همچنین فاصله گرفتن از آموزه های نادرست باعث رشد و اعتلای فرهنگی جامعه و نشاط و سرزندگی آن خواهد شد.

زنان قدرتمند جهان چند فرزند دارند؟

این زنان هر کدام چند فرزند دارند؟ و انجام وظایف سیاسی تا چه اندازه روی زندگی آنان تاثیرگذاشته است؟ در زیر به بررسی تعداد فرزندان برخی از معروف‌ترین زنان عالم سیاست پرداخته‌ایم…

فرزند امام موسی صدر به عوامل سریال چمران چه گفت؟

تعدادی از عوامل سریال شهید چمران به همراه معاون سیما برای تکمیل تحقیقات نهایی و گفتگو با همسر شهید چمران و همرزمانش و فرزند امام موسی صدر به لبنان سفر کرده و لوکیشن‌هایی را نیز برای سریال انتخاب کردند.

خانواده‌‌هایی که روز به روز آب می‌روند

زمانی بچه نمک زندگی خانواده ایرانی بود و کودکانمان با قد و نیم قدهای خودشان بزرگ می‌شدند و حضور در اجتماع را می‌آموختند اما امروز ما مانده‌ایم و یکی و نصفی فرزند که معلوم نیست چه تصویری از خواهر و برادر در ذهنش نقش می‌بندد.

گپی خواندنی با پدری 52ساله که 45 فرزند دارد

وقتي گفت و گو تمام مي شود و مي خواهم از پله ها پايين بيايم همسرش خانم لطفي مي گويد: وقتي به او گفتم خبرنگار مي خواهد بيايد، در جوابم گفت: اگر نام علي(ع) مرد است و اگر علي(ع) را پدر خطاب مي کنند، جاي آن نيست که من و امثال من حرفي بزنيم…

توجه به مصلحت خود یا تردید در وعده خدا؟!

یک عصر هست که اسم آن را عصر تکنولوژی گذاشته‌اند. عصری که در آن تکنولوژی می‌تواند فرزند را بی‌سر و صدا سر به نیست کند، تا مردم نگویند فرزندش را کشت. عصری که همه سرمایه‌اش را پای تکنولوژی داده و حالا فقیر شده است. البته اسم این فقر را می‌گذارند بحران اقتصادی.

همایش مادری؛سرآغازی برای گفتمان‌ فرزندآوری

ضرورت برگزاری این همایش آشنا کردن مادران با نقش‌های مادرانه و ایجاد انگیزه در مادران نسل جدید برای فرزندآوری است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.