روایتی خواندنی از یک شهید مدافع حرم

این بانو که خودش نیز سیده بود با گریه گفت: برای آخرین بار که می‌رفت به او گفتم: آسید رضا؛ تو دو بار برای دفاع از حرم عمه‌ات زینب (س) رفتی این بار رو پیش ما بمان. دخترها خیلی به تو وابسته اند.

او گفت: خانم؛ حرم عمه جان ما در خطر است! تو راضی میشوی من باشم و جسارتی به حرم عمه‌مان بشود؟

نماهنگ: بغض ۸ ساله با صدای بهمن باقری

نماهنگ «بغض 8ساله» حس فرزندان شهدا نسبت به پدر خود است. این اثر بر اساس ترانه‌ای از مهرزاد ایرانپور و با موسیقی و تنظیم محمدامین حسینی توسط بهمن باقری خوانده شده است.

درد دل‌های مادرشهید ستاری آخرین‌شهید فتنه

مادر آخرین شهید فتنه ۸۸ می‌گوید: پسرم به نظام، رهبری و جمهوری اسلامی اعتقاد خالصانه‌ای داشت. بسیار متدین بود. برای همین قبول کرد به خاطر دفاع از نظامی که به آن تعلق دارد و مقابله با فتنه‌ای که به راه‌ انداخته بودند، اقدامی کند. الان جوری صحبت می‌کنند که انگار اصلاً فتنه‌ای وجود نداشته که شهیدی وجود داشته باشد. این ما را خیلی ناراحت کرده است. خیلی ناراحتیم که «علیرضا» را فراموش کرده‌اند.

دانلود: نماهنگ «شکوه» با صدای جعفر عزتی

نماهنگ زیبای شکوه توسط بسیج استان البرز تهیه شده است. این نماهنگ زیبا زبان حال فرزندان شهدای ۸ سال دفاع مقدس می ‌باشد که با درد فراق و دوری از پدر خویش زندگی می کنند و با صحنه هایی از فیلم خداحاقظ رفیق تلفیق شده که باعث تاثیر گزاری بیشتر این ترانه می شود .

11 نماینده مجلسی که فرزند شهید هستند

علی مطهری، محمدجواد نظری مهر، محمدمهدی مفتح، مهرداد بذرپاش، ضرغام صادقی، محمد بیاتیان، شریف حسینی، لاله افتخاری، ابوالفضل ابوترابی ، شمس الله بهمنی، حسین گروسی نمایندگانی هستند که پدران آنان به درجه رفیع شادت نائل شده اند.

عکس: پدر آسمانی روزت مبارک

سیزدهم ماه رجب روز میلاد حضرت امیرالمومنین علی (علیه السلام) و روز پدر است.

سرکار خانم! پدر من اما شهید گمنام است!

می­گویی پدرت جان عزیزش و خون پاکش را برای این آب و خاک داده است، اما در عجبم که دین و آرمان پدرانمان که همانا اسلام ناب محمدی است در این شهادت هیچ سهمی ندارند. نمی­دانم چرا برای پدر نگفتی در هنگامه ای که رهبران آزاد اندیشی و روشنفکری، نعره زنان و مست، پیامبر ما را مجنون و شاعر، وکتاب آیات خدا را شعر می­دانند دوستان عجوزه قرآن پژوه تو لال مادرزادند. نمی­دانم چرا رویت نشد که به پدر بگویی رقاصه‏های عریان در ظهر عاشورا همان پرچم سرخِ یا حسینی را به آتش کشیدند