سلفی گرفتن در جشنواره کن ممنوع شد!

گرفتن عکس سلفی روی فرش قرمز کن ممنوع شد.

فیلم افتتاحیه جشنواره کن چیست؟

در حالی که روز ۱۶ آوریل لیست فیلم های بخش مسابقه شصت و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کن منتشر می شود، روز گذشته نام فیلم افتتاحیه معلوم شد.

کلاه بلند ملکه بر سر اسکاتلند

نتایج همه پرسی تاریحی اسکاتلند اعلام شد و مخالفان استقلال در این همه‌پرسی برنده شدند. همین سوژه، مورد استفاده کارتونیست‌ها در آثار امروزشان قرار گرفته است. کارتونیست ها امروز اقدام اوباما برای اعزام 3000 نظامی برای مقابله با ویروس ابولا را هم به چالش کشیده اند. با گزیده کاریکاتورهای امروز دنیا همراه باشید.

از فرش قرمز تا سفره های افطار

به نظر می‌رسد سینما گران که از کارکرد فرش قرمز نا‌امید شده‌اند قصد جایگزینی فرش قرمز را با سفره رنگارنگ افطار دارند و این سفره‌ها تنها وسیله برای شلوغ‌تر شدن گیشه‌ها هستند و تنها استفاده ابزاری از آن مد نظر برگزار کنندگان بوده است.

فرش قرمز نمادی از سينمای سرمايه داری!

جريان ليبراليسم و سرمايه داري غرب هميشه تلاش داشته نوع طرز تفكر خود را در همه ابعاد به ديگر ملت ها و ديگر فرهنگ ها القا كند. اين جريان كه بر پايه مادي گرايي و اومانيسم استوار است تمام توان خود را به كار گرفته تا نمادها و نوع نگاه خود را در تمام زمينه هاي زندگي بشري نمايان كند.

مراسم فرش قرمز؛ کالایی وارداتی از هالیوود

برگزاری مراسم فرش قرمز برای آغاز اکران فیلم‌های سینمایی در هالیوود از جمله مراسمی است که همواره مورد توجه اهالی سینما قرار دارد. مراسمی که بیشتر با فضا و بافت فرهنگی حاکم بر آن مکان همخوانی داشته و چه بسا که فرصتی است برای خودنمایی و نمایش هنرپیشه‌های هالیوودی و در نهایت برگزاری شوی لباس و …

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.