دریوزگی فرقه سبز از محضر دیکتاتور بزرگ

با افشای حضور دریوزانه زینت الوزرای خاتمی ، عضو ارشد کابینه هاشمی و حزب کارگزاران و عضو اتاق فکر 5 نفره میرحسین موسوی در دربار مرتجع ترین دیکتاتوری منطقه و کمک گیری مالی او از حاکمان سعودی ، اکنون باید همه حامیان او پاسخگو باشند.

برای شهدای مظلوم …

از پرستارها شنیدم که می‌گفتند فردی را آورده بودند که چنان سرش شکافته بود که مغز سرش نمایان شده بود. خانم‌های پرستار از ترس رهایش کرده بودند. رضا تعریف کرد که بعضی پزشکان بیمارستان از مداوای ما خودداری می‌کردند. تعریف می‌کند که در میدان صنعت (شهرک غرب) چگونه با مرگ دست و پنجه نرم کرده است و … تعریف می‌کند از آن صحنه که فرمانده‌اش را با ماشین زیر گرفته‌اند…

موسوی مشاعر خود را از دست داده، شکایت را پس گرفتیم

رسايي افزود: مصاحبه روز گذشته موسوي با سايت خودش و زير سوال بردن حضور چند ده ميليوني مردم در راهپيمايي باشكوه 22 بهمن و نيز تحريك و ترغيب اراذل و اوباش به ادامه راه ريگي در چهارشنبه سوري حكايت از آن دارد، موسوي كه ما تاكنون تصور مي‌كرديم عقل سياسي ندارد از عقل طبيعي نيز برخوردار نيست

مسابقه بزرگ «صداقت سبز»

پس از فروکش کردن حوادث ماه‌هاي اخير، از عموم مردم دعوت به عمل مي‌آوريم، تا با ارائه‌ي يک شعار و فقط يک شعار از شعارهاي حاميان سبز که خود به آن وفادار مانده باشند، برنده‌ي خوش اقبال يک دستگاه پژو 207 بشويد.

جنبش سبز در کما

در حالی که از روزها قبل، طرح بیست و دوم بهمن سبز را مطرح کرده بودند، تا انتقام شکست خود در 9 دی را از مردم بگیرند، اما عدم حمایت مردم از آنها باعث شد که شکست تلخ تری را متحمل شوند. اما مردم با حضور در رفراندومی دیگر اعلام کردند که جمهوری اسلامی را همچنان نظام مطلوب می‌شمارند و دشمنان آب در هاون می‌کوبند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.