«مرگ بر آمریکا» دیگر جزو شعارهاى اختصاصى ملت ایران نیست

مقام معظم رهبری فرمودند:دولت آمریکا در هیچ کشورى، میان هیچ ملتى، یک وجهه‌ى عمومى ندارد. «مرگ بر آمریکا» دیگر جزو شعارهاى اختصاصى ملت ایران نیست؛ در بسیارى از کشور‌ها گفته می‌شود. یک دولتِ طرفدار ظلم، طرفدار جنگ، طرفدار انباشت تسلیحات، طرفدار سلطه‌ى بر ملت‌ها، طرفدار زورگوئى، دخالت در همه جا، یک چنین عنوانى پیدا کرده است.

هشدار رهبر انقلاب، انذار به بده بستان‌های سیاسی بود

اگر ریگی به کفش کسی نباشد از محاسبه چه باکی دارد؟ بنابراین اگر همه در مدار قانون حرکت کنند و دامن‏شان از سوءاستفاده پاک باشد، با دیگران از موضع عزت و استقلال بدون اینکه اصطکاکی پیش بیاید برخورد خواهند کرد.

ماه رمضان قطعه‏ اي از بهشت خدا در جهنم سوزان دنياي مادي است

ماه رمضان در هر سال، قطعه‏ای از بهشت است که خدا در جهنم سوزان دنیای مادی ما آن را وارد می‌‏کند و به ما فرصت می‌‏دهد که خودمان را بر سر این سفره الهی در این ماه، وارد بهشت کنیم. بعضی‌‌ همان سی‏ روز را وارد بهشت می‌‏شوند. بعضی به برکت آن سی‏روز، همه سال را و بعضی همه عمر را.

جهاد به سبک رسانه ملی برای سال‌ «جهاد اقتصادی»

با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در آغاز سال جدید در رابطه با اصراف در تبلیغات انجام شده در این زمینه و ناپسند خواندن کار های هزینه دار، باید پرسید که آیا تهیه چنین گزارش هایی همان تابلو های تبلیغاتی از جنس دیگر آن نسیت؟ تبلیغاتی که « اگر هزينه‌اى نداشته باشد، لزومى ندارد؛ اگر هزينه داشته باشد، اشكال هم دارد.»

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.