شرایط بازنشستگی فرهنگیان

آموزش و پرورش اعلام کرد: با درخواست بازنشستگی معلمان مازاد و فرهنگیانی که کسر ساعت خدمتی دارند و آموزش و پرورش نیاز به فعالیت آنها ندارد، موافقت می‌شود.

آموزش و پرورش برای سفر معلمان به آنتالیا وام می‌دهد

در شرایطی که پیش از این اعلام شده بود صندوق ذخیره فرهنگیان به مناسبت دهه فجر اقدام به توزیع ۴هزار و ۵۵۰ دستگاه خودرو لیزینگی داخلی و خارجی و برگزاری تورهای آموزشی و تفریحی نموده، مطلع شدیم اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در راستای همین طرح، اقدام به برگزاری «تور آنتالیا» ترکیه برای فرهنگیان نموده است!

اصولگرایان وحدت خود را حفظ کنند

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: به اصولگرایان توصیه می‌کنم که وحدت خود را حفظ کنند، چراکه مردم انقلابی ما به جریان اصولگرایی امید بسته‌اند.

رفع مشکلات بیمه طلایی فرهنگیان

مدیرعامل شرکت بیمه آتیه سازان حافظ گفت: معاونین و مدیران ارشد این شرکت به عنوان نمایندگان تام الاختیار مدیرعامل با حضور در شعب سراسر کشور نسبت به بررسی و رفع مشکلات اجرای بیمه طلایی فرهنگیان اقدام کردند.

آموزش و پرورش تنها در عزل و نصب پرکار است

مجلس با فرد انتصاب شده مشکلی ندارد، اما ما معتقدیم آیا در استانی که بالغ بر 70 هزار فرهنگی دارد حتی یک نفر از این فرهنگیان شایستگی ریاست نداشته اند که وزیر مجبور به انتخاب افراد بازنشسته که مشغول فعالیت های اقتصادی هستند، شده است. درتهران 75 هزار فرهنگی وجود دارد آیا واقعاً هیچکدام از این افراد صلاحیت مدیریت ندارند و باید فردی بازنشسته به عنوان مدیر انتخاب شود.

تمدید بیمه طلایی فرهنگیان تا پایان خرداد

معاون توسعه مدیریت با پشتیبانی آموزش و پرورش از تمدید کارتهای بیمه طلایی فرهنگیان تا پایان خرداد ماه خبر داد و گفت: بخشنامه لازم از سوی آموزش و پرورش برای ثبت نام فرهنگیان متقاضی استفاده از بیمه طلایی فرهنگیان به تمامی استانها ابلاغ شده است.

خبری بسیار خوش برای فرهنگیان

مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسکن فرهنگیان پیش پرداخت اولیه ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیونی فرهنگیان را به منظور خرید زمین در طرح جدید مسکن فرهنگیان دانست و گفت: ساخت مسکن فرهنگیان با حداقل ۳۰ درصد زیر قیمت بازار برایشان تمام می‌شود.

مژده فانی به فرهنگیان

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با بیان این که مشاوران اقتصادی من این نوید را می‌دهند که می‌توان تا چند ماه آینده گام‌های موثری را برای رفاه فرهنگیان برداشت، گفت: معیشت و رفاه فرهنگیان برنامه درازمدتی است که باید در چند مرحله انجام شود.

پرداخت حقوق فرهنگیان بر اساس احکام گذشته

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش از پرداخت حقوق تیرماه فرهنگیان مطابق احکام حقوقی ماه خرداد خبر داد.

افزایش حقوق فرهنگیان از تیرماه

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش از افزایش حقوق فرهنگیان بر اساس دستور رئیس جمهور و ابلاغ آن در این هفته خبر داد.